نتایج جستجو برای عبارت :

.Road to Character – Bplus Podcast

Road Runner,Wile E. Coyote and The Road Runner,انیمیشن Looney Tunes 2010,انیمیشن میگ میگ,دانلود انیمیشن Looney Tunes Coyote Falls 2010,دانلود انیمیشن Looney Tunes Rabid Rider 2010,دانلود انیمیشن Looney Tunes Short Fur of Flying 2010,دانلود انیمیشن میگ میگ,دانلود انیمیشن میگ میگ The Road Runner 2010,دانلود کارتون میگ میگ Road Runner,میگ میگ و کایوت,
ادامه مطلب
Alvin and the Chipmunks: The Road Chip 2015,x265 HEVC,آلوین و سنجاب ها,بلوری,دانلود Alvin and the Chipmunks: The Road Chip 2015 1080p,دانلود انیمیشن Alvin and the Chipmunks: The Road Chip 2015,دانلود دوبله فارسی انیمیشن آلوین و سنجاب ها 4,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون Alvin and the Chipmunks: The Road Chip 2015 720p,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Alvin and the Chipmunks: The Road Chip 2015,دوبله فارسی,زبان اصلی,
ادامه مطلب
Wile E Coyote and Road Runner 1949 2003,دانلود انیمیشن Coyote and Road Runner,دانلود انیمیشن کایوت و رود رانر,دانلود انیمیشن میگ میگ,دانلود تمام قسمت های کارتون میگ میگ,دانلود کارتون میگ میگ Wile E. Coyote and Road Runner,دانلود کامل کارتون میگ میگ,دانلود میگ میگ و کایوت,رودرانر,کاکلشن کامل انیمیشن میگ میگ Coyote and Road Runner,کایوت و رودرانر,میگ میگ,
ادامه مطلب
Artist: Peder B. Helland | Music Name: Long Road | Genre: New Age/Piano | Released: 2019 | Peder B. Helland - Long Road
هنرمند: بی هِلاند | نام موزیک: جاده طولانی | سبک: نیو ایج و پیانو | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: نروژ
دانلود آهنگ بی کلام (پیدر بی هِلاند) Peder B. Helland با نام (جاده طولانی) Long Road
ادامه مطلب
Captain Tsubasa Road to 2002,دانلود انیمه Captain Tsubasa Road to 2002,دانلود زیرنویس فارسی Captain Tsubasa Road to 2002,دانلود سری چهارم کارتون فوتبالیست ها,دانلود کارتون سوباسا کامل,دانلود کارتون فوتبالیستها,دانلود کارتون کاپیتان سوباسا,دانلود کامل کارتون فوتبالیست ها,دانلود مستقیم سوباسا سری چهارم,دانلود مستقیم کارتون فوتبالیست ها سری 4,زیرنویس فارسی کارتون فوتبالیست ها 4,
ادامه مطلب
Lil Nas X ft Billy Ray Cyrus – Old town road

Old town roadجاده قدیمی شهر برای دانلود این اهنگ لطفا به کانال تلگرام ما مراجعه نمایید.بر روی نوشته کلیک کنید!

[Intro: Billy Ray Cyrus]

Oh, oh-oh Oh

[Refrain: Billy Ray Cyrus]

Yeah, I’m gonna take my horse to the old town roadاره، میخوام اسبمو به جاده قدیمی شهر ببرم I’m gonna ride ’til I can’t no more
میخام تا وقتی که میتونم اسب سواری کنمبرای مشاهده ادامه به لینک زیر مراجعه نماییدکلیک کنید
‍ ‍ بالاخره  DLC Road to the Black Sea  برای Euro Truck Simulator 2 در شبکه Steam بصورت رسمی منتشر شد
لینک استیم: https://store.steampowered.com/app/1056760/Euro_Truck_Simulator_2__Road_to_the_Black_Sea/?snr=1_7_7_151_150_1
قیمت: 209.99 $ARS     تخفیف: 00%
#خبر #یورو_تراک_۲   #دی_ال_سی_جدید #ETS2 #SCS_Software #news
http://scs-mod.blog.ir                  ↯★ perѕιαɴ ѕcѕ мod ★              φ(._.) ¤ j๑ïท ¤ @scs_mod
لینک های دانلود زبان اصلی جستجوی زیرنویس فارسی

کیفیت : 1080p Full HD / AdiT/ 5.98 GBدانلود

کیفیت : 3D 1080p Bluray / MkvCage/ 1.84 GBدانلود

کیفیت : Bluray 1080p/ ShAaNiG / 2.19 GBدانلود

کیفیت : Bluray 720p / ShAaNiG/ 1.45 GBدانلود

کیفیت : Bluray 480p / Pahe / 500 MBدانلود

کیفیت : 1080p BluRay x265 / 901 MBدانلود

کیفیت : 720p BluRay x265 / 451 MBدانلود

لینک های دانلود دوبله فارسی
کیفیت : 3D 1080p Bluray / 1.94 GBدانلود

کیفیت : Bluray 1080p / 2.05 GBدانلود

کیفیت : Bluray 720p / 1.08 GBدانلود

دانلود صوت دوبله بصورت جداگانه
صدای دوبله : دوبله حرفه ایزمان صوت : 2
شنبه ها : پادکست های تاریخ شفاهی ایران + culips podcast 
یکشنبه ها: پادکست های چنل بی + culips podcast
دوشنبه ها: پادکست های بی پلاس + culips podcast
سه شنبه ها: تد تاک + culips podcast
چهارشنبه ها و پنج شنبه ها : باقی پادکست چنل هایی که سابسکرایب کردم تو گوگل پادکست رو دل بخواهی گوش بدم + کیولیپس پادکست
•من جزو کسایی بودم که اصلا با کتاب های صوتی یا هرچیزی که تصویری یا قابل لمس نباشه میونه خوبی نداشتم.. مثل پادکست ( پادکست یه فایل صوتی هست که طولانی تر از موزیکه و معمولا از ۲
در آینده ای دور، در حالی که تنها بیابانی خشک از زمین باقی مانده است، باقیمانده ی نسل انسان ها برای بدست آوردن واجبات زندگی حاضرند یکدیگر را بکشند. مکس، مردی کم حرف که زن و بچه اش را از دست داده است، به تنهایی سفر می کند و در جستجوی صلح می باشد...
ادامه مطلب
Artist: iKON | Music Name: Goodbye Road | Genre: Pop | Released: 2017 | Album: iKON JAPAN DOME TOUR 2017 | iKON – Goodbye Road (Music Video)

هنرمند: آیکون | نام موزیک: خداحافظ جاده | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2017 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای (آیکون) iKON با نام (خداحافظ جاده) Goodbye Road
ادامه مطلب
دانلود بازی جاده های Crossy Road برای اندروید
بازی اندرویدی  Crossy Road در سبک بازی های ماجراجویی و اکشن قرار دارد که توسط استودیو بازی سازی  HIPSTER WHALE  به صورت رایگان ارائه گوگل پلی شده است.
Crossy Road یک بازی بسیار ساده، اما اعتیاد آور و هرچه به مراحل بالاتر بروید قطعا شما را به چالش خواهد کشید. این بازی هم اکنون جزو یکی از برترین بازی های دنیا می باشد و بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر تنها از طریق گوگل پلی دانلود کرده اند و در حال انجام بازی هستند.
بازی جذاب Crossy Roa
دانلود فیلم Mad Max: Fury Road  برنده 6 اسکار و 4 کاندیدای دریافت اسکار با لینک مستقیم
ژانر: اکشن ، ماجراجویی ، علمی-تخیلی
محصول کشور : آمریکا ا استرالیا
کیفیت: 720p BRip و 1080p و 720p_x265
سال تولید: 2015
خلاصه داستان: در آینده ای دور، در حالی که تنها بیابانی خشک از زمین باقی مانده است، باقیمانده ی نسل انسان ها برای بدست آوردن واجبات زندگی حاضرند یکدیگر را بکشند. مکس، مردی کم حرف که زن و بچه اش را از دست داده است، به تنهایی سفر می کند و در جستجوی صلح می باشد...
ادا
دانلود بازی جاده های Crossy Road برای اندروید
بازی اندرویدی  Crossy Road در سبک بازی های ماجراجویی و اکشن قرار دارد که توسط استودیو بازی سازی  HIPSTER WHALE  به صورت رایگان ارائه گوگل پلی شده است.
Crossy Road یک بازی بسیار ساده، اما اعتیاد آور و هرچه به مراحل بالاتر بروید قطعا شما را به چالش خواهد کشید. این بازی هم اکنون جزو یکی از برترین بازی های دنیا می باشد و بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر تنها از طریق گوگل پلی دانلود کرده اند و در حال انجام بازی هستند.
بازی جذاب Crossy Roa
اینجا تازه که اومده بودم،

یادمه که یکی دو تا از بچه های undergraduate میگفتن که اره یه سال قبل رفتیم camping توی up north

دو نکته هست،
یکی اینکه اینجا بسیار فاصله میگیرن ادمها از هم،
یعنی بچه بعد بیست سالگی دیگه گم و گور میشه و اون تریپ familiy oriented بودن رو کمتر توی کانادا میبینین مخصوصا بین کسانی که اصالت اروپای غربی و اسکاندیناوی دارن.

دوم اینکه، منظور اینها از up north، یه کوچولو بالاتر از guelph هست!
یعنی اونقدری که من توی کانادا بالا رفتم و به قطب نزدیک شدم
دانلود PDF کتاب جاده شخصیت اثر دیوید بروکس
دانلود PDF کتاب جاده شخصیت
تنها سایت ارائه دهنده ی فایل پی دی اف PDF کتاب جاده شخصیت توجه : این فایل بر روی تمامی گوشی ها و سیستم های کامپیوتری به صورت نامحدود قابل اجرا می باشد . توجه : از مجموعه ی بی نظیر محصولات دیگر ما نیز دیدن نمایید معرفی کتاب جاده شخصیت جوهره و فلسفۀ بنیادین کتاب ...
دریافت فایل
دانلود کتاب جاده شخصیت - دیوید بروکس - کتابراه https://www.ketabrah.ir › روانشناسی › خودسازی رتبه: ۴٫۹ - ‏۵۸ رأی جوهره
سیزده‌به‌در خوش گذشت؟! :)
امروزم با یه پست خوندنی و شنیدنی دیگه اومدیم... :))

دانلود فایل

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

متن از وبلاگ بانوچه
با صدای حنانه
پادکست امشب تقدیم به خواننده‌ها و طرفدارای وبلاگ خوندنی نیکولای آبی :)
دانلود فایل

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

پادکست امشب تقدیم به خواننده‌ها و طرفدارای وبلاگ خوندنی نیکولای آبی :)

دانلود فایل

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

متن از وبلاگ نیکولا
با صدای شباهنگ
سلامدیگه آخراشه ها... چهاردهمه :)))
همراهمون باشین...
دانلود فایل

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

سلام
این فایل تقدیم به کسایی که سربازن و یا سرباز دارن اطرافشون :)
دانلود فایل

سلام
اومدیم باز :)
همراهمون باشید...
دانلود فایل

متن از وبلاگ پر
با پادکست پنجم بهار ۹۸ در خدمتتون هستیم. :)
دوتا پست خوش‌انرژی و شاداب :))

دانلود فایل 

پست از وبلاگ‌های: وجوج جیم و فائلا
با صدای وجوج جیم و حنانه
از چشم که افتاده ای 
خیس و خسته چنان کهچتر اینگونه بیتابی میکندشومینه از پس سرما بر نمی آید تا دل آتش جلو رفته  با جراتی تمام خودسوزی میکند  اشک از من روی می تابد واز نگاهم خودداری میکند. 
به پای که مانده ای سرد و بیدار چنان کهشب احساس بیهودگی میکند یلدا پی در پی پرستار خماری های پنجرهبا انتحار مضمونش تب را خوب تاب میکند بر برهنه گی اندام افکارم رخوتی سخت باز فرود می آیدغم جوانه میزندزخم می زایدشعر عفونت میکند.
ادامه مطلب
سلام امشبم اومدیم پیشتون باشیم. این فایل رو برای همــــــــــــــــــــــــه ی بلاگرا توصیه می کنیم، از دستش ندین :)
همراه باشین...
دانلود فایل

سلام
یه فایل عالی دیگه مخصوص شب که قطغا خوشتون میاد :)

دانلود فایل

متن از وبلاگ های لاجوردی، یک زندگی بهتر
با صدای مسعود و ابوالفضل
این شما و این پادکست چهارمین روز بهار :)
دوتا پست با حال و هوای زیبای دخترونه... :)

دانلود فایل

پست از وبلاگ‌های: عطیه و پلاکت 
با صدای پرنده‌ی سفید و حریر
هزینه دروغ چیه؟
دانلود با لینک مستقیم
لینک‌های مرتبط :
لیست کتاب‌های مرتبط با چرنوبیل
ویکی‌پدیا : لیست مستند‌های چرنوبیل
فیلم‌های مرتبط با چرنوبیل
مجموعه عکس های :
گاردین  ۰  تایم  -  بیزینس اینسایدر  -  سی بی اس  -  آتلانتیک
پادکست چرنوبیل Apple Podcast
پادکست چرنوبیل Player.fm
سلام
امشبم با فایل عاشقونه همراهمون باشین :)
دانلود فایل

متن از پست های آسوکا، قصر خیال
با صدای شاهزاده‌ی شب و حنانه
سلام
این فایل تقدیم به کسایی که سربازن و یا سرباز دارن اطرافشون :)
دانلود فایل

متن از وبلاگ های سلوچ ، شادی
با صدای دکتر سین و شاهزاده‌ی شب
یازدهمین روز بهار 98 رسید و ما با یه فایل کوچیک خدمت شما اومدیم :)
همراهمون باشید...
دانلود فایل

سلام سلام
ششمین روز بهار شد. داره مثل برق و باد میگذره هااا، حواستون هست؟ :))
همراهمون باشین

دانلود فایل

متن از وبلاگ های دراکولا، تراکم اندیشه ها
با صدای دکتر سین و حنان
سلام 
امشبم اومدیم پیشتون باشیم. این فایل رو برای همــــــــــــــــــــــــه ی بلاگرا توصیه می کنیم، از دستش ندین :)
همراه باشین...

دانلود فایل

متن از وبلاگ های زمزمه ه
با سومین روز بهار همراهتونیم :)
این فایل از اوناست که شب موقع خواب چشاتونو ببندین و گوش کنین... بشدت توصیه می شود :))

دانلود فایل

پست وبلاگ های آراز، یک زندگی بهتر
با صدای
عنوان:مکس دیوانه:جاده خشم|MAD MAX:FURY ROAD
سال ساخت:2015
محصول:آمریکا
زبان:زبان اصلی+دوبله فارسی
کیفیت:1080+720BluRay+3D
بازیگران:Tom Hardy,Rosie Handigton
خلاصه فیلم:در آینده ای دور وقتی زمین خالی از آب میشود و مردم حاضرند به خاطر واجبات زندگی همدیگر را بکشند،در این هنگام مکس کسی است که تنهایی دنبال صلح است اما...(برای دانلود فیلم روی ادامه مطلب در زیر کلیک کنید.)
ادامه مطلب
سلاااااام
برای فردا آماده این؟ با کلی انرژی برین سرکار/دانشگاه/مدرسه.  بهترین روزتونو بسازین و خوش باشین :)
امشبم همراهمون باشین...
دانلود فایل

متن از وبلاگ های روز از نو
نیم‌‌چه‌اسپویلرآلرت! :))
به پیشنهاد ن. این اپیزود
رو توی مسیر شنیدم و دوست داشتم به‌ش فیدبک بدم. اما جملات‌م بیشتر از یه فیدبک
ساده شد و تصمیم گرفتم بیشتر ازش بنویسم. دوست‌ش داشتم. متن زیر ممکن‌ه حاوی بخش‌هایی
از پادکست و یا تاثیراتی به دلیل شنیدن اون باشه، اگر فکر می‌کنید باهاش مشکل
دارید بهتره اول به سراغ پادکست برین. ضمن این‌که باید اشاره کنم همون‌طور که علی
بندری توضیح می‌ده، این پادکست جای کتاب رو نمی‌گیره و بیشتر دعوتی‌ه به کتاب
غرق در همین overthinkingها، اول همین عنوان بالا را سرچ کردم که همین نوشته که این پایین عکسش را گذاشتم اولین چیزی بود که دیدم. شاید یک تعریف مشخص از overthinking همین باشد. اما راه‌حلش برای من احتمالا این نیست.گاهی هم بخشی از این overthinking صرف این می‌شود که بررسی کنم اصلا خود این overthinking چیز خوبی‌ست یا چیز بدی؟ وقتم دارد هدر می‌شود یا نمی‌شود؟ آیا چیزهایی که درگیری ذهنی با آن‌ها دارم واقعا چیزهایی هست که نیاز است به آن‌ها فکر کنم؟ آن‌ هم به این گستردگی!over
غرق در همین overthinkingها، اول همین عنوان بالا را سرچ کردم که همین نوشته که این پایین عکسش را گذاشتم اولین چیزی بود که دیدم. شاید یک تعریف مشخص از overthinking همین باشد. اما راه‌حلش برای من احتمالا این نیست.گاهی هم بخشی از این overthinking صرف این می‌شود که بررسی کنم اصلا خود این overthinking چیز خوبی‌ست یا چیز بدی؟ وقتم دارد هدر می‌شود یا نمی‌شود؟ آیا چیزهایی که درگیری ذهنی با آن‌ها دارم واقعا چیزهایی هست که نیاز است به آن‌ها فکر کنم؟ آن‌ هم به این گستردگی!over
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که در telnet client لینوکس بعد از اتصال موفق به ftp گیر کرده باشید!
[oracle@pydev ~]$ telnet 172.30.23.26 21Trying 172.30.23.26...Connected to 172.30.23.26.Escape character is '^]'.220 Microsoft FTP Service
در این مواقع ctrl+c یا ctrl+z نیز ما رو از محیط این برنامه خارج نمیکنند!
[oracle@pydev ~]$ telnet 172.30.23.26 21Trying 172.30.23.26...Connected to 172.30.23.26.Escape character is '^]'.220 Microsoft FTP Service^C^C^C^C^Z
در این مواقع شما یا باید منتظر شوید تا سرور ftp شما رو بیرون کند
Connection closed by foreign host.
یا با استفاده از دکمه ctrl+] (کنترل + براکت بست
اصول طراحی کاراکترو اگر می خواهید چیزی را کمی مشکل تر کنید ، همین کار را انجام دهید اما با یک لیست مخالف.
با روح شروع کنید و سپس شکل را طراحی کنید.
شیرجه رفتن به انتهای عمیق:این که آیا نمونه کارها شما با شخصیت های عمومی پر شده است یا به طرح های خود عجله می کنید ، باید در نظر داشته باشید که شخصیت های شما نیز افراد هستند.
شما نمی توانید به همان اندازه که صرف آشنایی با بهترین دوست خود کرده اید ، وقت زیادی را برای طراحی شخصیت صرف کنید ، اما شانس این ا
جمله ای تاثیر گذار از پدر بهنام
حرکت به سوی اهداف بزرگ مثل رانندگی در یک جاده مستقیم و بلنده که انتهای اون معلوم نیست و تا دور دست­ ها ادامه داره. آدم وقتی ابتدای راه هست و به انتهای جاده نگاه میکنه، میبینه که دو طرف جاده در افق با هم تلاقی پیدا کردند و شاید بترسه و با خودش فکر کنه "این غیر ممکنه که من بتونم با ماشینم از این مسیر باریک عبور کنم" و از حرکت به سمت هدف خودش منصرف بشه. ولی بهنام، هیچ وقت اسیر افکار منفی نشو. مسیرت رو با قدرت ادامه بده
این دوره مرجع های زیادی را پوشش می دهد و آنرا به اهمیت مواردی که در مورد طراحی کاراکتر کارتونی باید در نظر گرفته شود ، تقسیم می کند. به تخیل خود اجازه دهید آنچه را که می توانیم در طراحی انجام دهیم فشار داده و مرزهای خود را در آنچه راحت هستیم و آنچه را که احساس می کنیم در انیمیشن انجام دهیم فشار دهیم. در ابتدا با استفاده از شکل به عنوان بلوک ساختمان برای شخصیت های ساختمان ، ما با شکل های ساده شروع خواهیم کرد و طرح را به محدوده آن سوق می دهیم. ما هم
دانلود دوبله فارسی فیلم جاده طولانی گنگ The Long Dumb Road 2018 BluRay
فیلم سینمایی جاده طولانی گنگ ۲۰۱۸ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام فیلم: جاده طولانی گنگ – The Long Dumb Road | ژانر: کمدی | تاریخ انتشار: سال 2018
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:30:40 | زیرنویس فارسی: ندارد
حجم: 1.8 گیگابایت + 842 مگابایت + 428 مگابایت | امتیاز: 6.0 از 10
خلاصه داستان:دو مرد با سنین متفاوت به صورت اتفاقی یکدیگر را ملاقات میکنند و زمانیکه متوجه میشوند هر دو آنها مسیر مشترکی دارند، تصمیم م
سلام به دوستان 
چند وقتیه که به وبلاگم سر نزدم  فک کنم دیگه کم کم دارم پیر میشم :) حس و حال هیچ کاری ندارم.
امروز جمعه ای گفتم یخورده به این وبلاگم سر بزنم.
خوب ولی سر زدنم نباید بدون سود باشه برای همین چنتا راه که قبلا دیده بودم هم براتون آوردم.
ادامه مطلب
این دوره آموزش طراحی کاراکتر شروع طراحی شخصیت با تأکید بر ایجاد شخصیت های به یاد ماندنی با شخصیت ها و شکل های جالب برای گفتن داستان است. هدف این است که بصری شخصیت های خود را از مشاهدات زندگی ، مرجع و تصورات خود ارتباط برقرار کنیم. با ادامه دوره ، دانش آموزان به ایده تکرار و پالایش در طرح ها ، خدمت بهتر به داستان و جهت عادت می کنند. اکتشاف ، خارج شدن از منطقه راحتی شما و برقراری ارتباط بصری از طریق ترسیم ، مؤلفه های اصلی کلاس ما هستند.
https://maktabtv.co

Jey Oil Company produces one of the highest quality bitumen in the world.
Jey Oil Company is the representative of the Islamic Republic of Iran and we are obliged to produce the best quality products and provide them to our customers.

High quality of bitumen in Iran due to crude oil which is used as a raw material in the production of this product.
Iran's crude oil is heavy, super-heavy and high in sulfur.
The sulfur in crude oil increases the quality of bitumen.
The use of quality bitumen in road asphalt can severely prevent damage to vehicles, the environment, as well as road damage and casualties.
In line with the quality of its products, Jey Oil Company has succeeded in obtaining certificates
ISO / IEC17025 2012, ISO9001 2008,
ISO / TS29001 2010, ISO14001 2004, ISO10015 1999,
BS-

تبلیغات بنری

تبلیغات متنی

جهت رزرو تبلیغات در سایت کالا نیو در همین جا پیام دهید
(ارسال ایمیل الزامی میباشد)
و حتما منتظر پاسخ در ایمیلتان باشید
برگرفته شده از dovnload.blog.ir
جهت رزرو تبلیغات در سایت دانلود سیتی در همین جا پیام دهید
(ارسال ایمیل الزامی میباشد)
و حتما منتظر پاسخ در ایمیلتان باشید
آموزش طراحی کاراکتر خود را به زندگی بیاورید
این دوره مرجع های زیادی را پوشش می دهد و آن را به اهمیت مواردی که باید در مورد طراحی انیمیشن مورد توجه قرار گیرد ، اختصاص می دهد. به تخیل خود اجازه دهید آنچه را که می توانیم در طراحی انجام دهیم فشار داده و مرزهای خود را در آنچه راحت هستیم و آنچه را که احساس می کنیم در انیمیشن انجام دهیم فشار دهیم. در ابتدا با استفاده از شکل به عنوان بلوک ساختمانی برای شخصیت های ساختمان ، ما با شکل های ساده شروع خواهیم
میخواهیم بهترین  کتاب اصول طراحی کاراکتر را به شما معرفی کنیم. من دانشجوی دانشگاه در رسانه های تعاملی هستم و این کتاب را برای مطالعه مستقل خریداری کردم. دوره های کارشناسی ارشد من اغلب با جنبه های خاص یا کاربردهای طراحی سروکار دارند ، اما من می خواستم درک بهتری از اصول طراحی کلی بدست آورم. خوشحالم از اینکه گزارش کردم این کتاب سرشار از اطلاعات طراحی است که می تواند توسط همه گونه طراحان مورد استفاده قرار گیرد!
به هر موضوع دو صفحه داده می شود -
که در آن کل فرآیندطراحی کاراکتر کارتونی بهینه سازی ، بارگذاری و صادرات بسیار ساده تر می شود. هنگامی که همه نکات نهایی را داریم ، این افزونه سفارشی هرکدام از آنها را می گیرد و مطابق با مشخصات GraphicMama برای اندازه ، قالب های پرونده ، سازگاری نرم افزار و غیره آن را تنظیم می کند. این روند روند بهینه سازی را طی می کند.
برای صادرات نهایی ما نیز از یک سرویس وب استفاده می کنیم که خودمان نیز توسعه داده ایم. این سرویس وظیفه تهیه پرونده های نهایی را به عهده
«اربعین»؛ یعنی می‌آیم تا که تو تنها نباشی

تشنه در کرب‌وبلا و کشته در صحرا نباشی

مو پریشان و‌ پیاده، تشنه می‌آیم به جاده

اربعین، یعنی نباشم من اگر مولا نباشی

کاش بودم در شمارت، کاشکی بودم کنارت

تا چنین تنها میان خیل دشمن‌ها نباشی

کاش بودم تیغ و خنجر، یا نه، تنها یک سپر، آه...

تا که بی‌سر، تا که پرپر، ای گل زیبا نباشی

کاش بودم مشک آبی تا در آن باران آتش

اینچنین عطشان شهید ظهر عاشورا نباشی

ای دل واماندهٔ من، همره جاماندهٔ من

همه شاگردان توجه کنند که غیبتها و تاخیر ها به دقت مورد بررسی و اعمال قرار میگیرد. در صورتیکه برای غیبت خود و یا تاخیر خود دلیلی دارید زودتر ارائه دهید.سعی کنید برای جلساتی که غایب مجاز بوده اید تکلیف کلاسی از بنده طلب کنید و انجام دهید.یادتان باشد میزان کلاسها و ساعات حضور ملاک بخشی از کار شماست. یعنی کسی که  کلاس ندیده و مطلب را نخوانده امتحان هم که بدهد از مطالب کلاس محروم است و چون تکلیفی انجام نداده و با کسی که حاضر بوده فرق دارد در امتحان
آنچه را که یک شخصیت با کیفیت ایجاد می کند ، توسعه دهیددر دوره آموزش طراحی کاراکتر بازی به شما تکنیک های پایه و همچنین پیشرفته در خلق شخصیت را آموزش می دهد. دانش آموزان با توسعه نگرش آن شخصیت و حفر عمیق در آنچه شخصیت احساس واقعی و پایه می کند ، جوهر شخصیت را کشف می کنند. قصه گویی بصری در بازی های ویدئویی و دنیاهای سینمایی مهم است و دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه می توانند تمام جنبه های یک شخصیت را در لباس خود به نمایش بگذارند و همچنین جزئیات
در هنگام نوشتن برنامه، با هر زبان برنامه نویسی که باشید، باید از متغیرهای مختلف برای ذخیره اطلاعات استفاده کنید. متغیرها در واقع مکان رزرو شده برای ذخیره مقادیر هستند. این بدان معنی است که وقتی یک متغیر ایجاد میکنید، مقداری از حافظه را رزرو می کنید. ممکن است بخواهید اطلاعاتی از انواع داده ها مثل نوع داده بولی (boolean)، نوع داده اعشار (floating point)، نوع داده اعشار با دقت مضاعف (double floating point)، نوع داده عدد صحیح (integer)، نوع داده کاراکتر (wide character) را
دانلود فیلم خارجی Clinton Road 2019
دانلود فیلم Clinton Road 2019  لینک مستقیم
*** پیش نمایش فیلم اضافه شد ***
*** کیفیت WEB-DL 1080p قرار گرفت ***

نام لاتین : Clinton Road
سال انتشار فیلم: ۲۰۱۹
ژانر(موضوع): ترسناک
ستارگان: Eric Roberts, Ice-T, Vincent Pastore
کارگردان: Richard Grieco
منتشر کننده : نیلو دانلود
مدت زمان فیلم: ۷۷ دقیقه
کیفیت: WEB-DL 1080p+WEB-DL 720p
حجم فیلم:۸۰۰+۱۴۰۰ مگابایت
فرمت فیلم: MKV
اطلاعات بیشتر: ⇔ IMDB
محصول کشور: آمریکا 
خلاصه ای در مورد داستان فیلم Clinton Road 2019:
این فی
یکی دو سالی میشه که با صدای احسان عبدی‌پور آشنا شدم. درست همون زمانی که یکی از دوستام پادکست «خاطرات یک شاه» رو برام فرستاد. اوایل پادکست نمیدونستم چی به چیه و قراره به کجا ختم بشه، اما بعد از تموم شدن پادکست بود که غرق شدم توی دنیای عبدی‌پور. قبلا یکی دو تا فیلم از عبدی‌پور دیده بودم، اما پادکست‌هاش و خاطراتش (پیج اینستاگرام) برام یه چیز دیگه بود. میشد ساعت‌ها توشون غرق شد. انگاری ثانیه ثانیه اتفاقی که ازشون حرف میزد برای من اتفاق افتاده
این کارگاه آموزشی از نویسنده و انیماتور آنجی تیلور نحوه ااموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور را برای تهیه پرونده های 2 بعدی برای انیمیشن در Adobe After Effects آموزش می دهد. دریابید که چگونه می توانید از ابزارهای نقاشی Illustrator و ویژگی Autotrace بهترین استفاده را ببرید ، و چگونه از Live Paint و Kuler برای استفاده مجدد از آثار هنری استفاده کنید. بعلاوه ، یک نکته و ترفند برای ارائه یک اثر هنری به صورت دستی به دست آورید و نحوه تنظیم لایه ها ، نسبت ابعاد و گزینه های شفا
دانلود فیلم مکس دیوانه: جاده خشم با دوبله فارسی Mad Max: Fury Road 2015
فیلم سینمایی مکس دیوانه: جاده خشم با کیفیت 1080p & 720p & 480p
برنده 6 اسکار، برنده 232 جایزه و نامزد 220 جایزه

نام فیلم: مکس دیوانه: جاده خشم – Mad Max: Fury Road | محصول استرالیا و آمریکا | انتشار: 2015
ژانر: اکشن، علمی تخیلی، ماجراجویی، هیجانی | زبان فیلم: دوبله فارسی + انگلیسی
مدت: 120 دقیقه | حجم: 1.6 گیگابایت + 851 مگابایت
خلاصه داستان:در آینده ای دور، در حالی که تنها بیابانی خشک از زمین باقی مانده است،
سفارش طراحی کاراکتر تکنیک ها ، نکات و آموزش های لازم برای طراحی کاراکترهای مؤثر توسط استفان سیلور دستورالعمل های ارزشمندی را از یکی از بهترین معلمان در صنعت ارائه می دهد. این که آیا شما یک هنرمند حرفه ای هستید که علاقه مند به بهبود مهارت های نقاشی خود هستید ، یا یک طراح مشتاق تازه از دبیرستان به دنبال اضافه کردن به سبد خرید خود هستید ، The Silver Way به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را تقویت کنید و کار خود را تقویت کنید تا بتوانید شخصیت های خو
The Silk Road
My husband and I (2 US citizens) toured IRAN for 21 days with Uppersia for our honeymoon. LP recommended Uppersia, and it did not disappoint! We were met at the Tehran airport by our tour guide Seyed ali Mohammad Hosseini. One other tourist joined our tour, James from Britain. Ali was the best tour guide ever. He was knowledgeable and professional yet quickly became our friend and made our small group feel like friends or family vacationing together. He took care of every detail. Our bags missed the connection from Amsterdam to Istanbul and again on our return home, and he made the calls and tracked them down. The Uppersia tour was wonderful, hitting the most fascinating cities and sites. We visited Tabriz, Kandovan, Zanjan, Esfahan, Shiraz, Persepolis, Kerman, Yazd, Zein-o-d
The Silk Road
My husband and I (2 US citizens) toured IRAN for 21 days with Uppersia for our honeymoon. LP recommended Uppersia, and it did not disappoint! We were met at the Tehran airport by our tour guide Seyed ali Mohammad Hosseini. One other tourist joined our tour, James from Britain. Ali was the best tour guide ever. He was knowledgeable and professional yet quickly became our friend and made our small group feel like friends or family vacationing together. He took care of every detail. Our bags missed the connection from Amsterdam to Istanbul and again on our return home, and he made the calls and tracked them down. The Uppersia tour was wonderful, hitting the most fascinating cities and sites. We visited Tabriz, Kandovan, Zanjan, Esfahan, Shiraz, Persepolis, Kerman, Yazd, Zein-o-d
 حال کردم با این راک
(از گروه دپچ مد )
 چون شاید داره زندگیه منو خیلیای دیگرو میگه...
واقعا ترسناکه اشتبا بودن
به قوله اقای خیام که میگه :
«قومی متفکرند اندر ره دین//
قومی به‌گمان فتاده در راه یقین//
می‌ترسم از
آن‌که بانگ آید روزی//
کی بی‌خبران راه نه آن است و نه این»
لینکش
Depeche Mode:
Wrong
Wrong
Wrong
I was born with the wrong sign
In the wrong house
With the wrong ascendancy
I took the wrong road
That led to the wrong tendencies
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method wit
دانلود فیلم Mad Max Fury Road 2015 دوبله فارسی
دانلود فیلم مد مکس خشم جاده ۲۰۱۹ دوبله فارسی
دانلود نسخه کم حجم مد مکس Mad Max Fury Road 2015
لینک دانلود قرار داده شد
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم : در آینده ای دور، در حالی که تنها بیابانی خشک از زمین باقی مانده است، باقیمانده ی نسل انسان ها برای بدست آوردن واجبات زندگی حاضرند یکدیگر را بکشند. مکس، مردی کم حرف که زن و بچه اش را از دست داده است، به تنهایی سفر می کند و در جستجوی صلح می باشد…

ادامه مط
یکی از بزرگترین چالش های کار به عنوان یک طراحی کاراکتر - چه در استودیو و چه به صورت آزاد - قادر به سازگاری و طراحی برای همه این ظاهرها و محصولات بی نظیر است. طراحان کاراکتر در سراسر شغل خود روی طیف گسترده ای از پروژه ها کار می کنند و هر پروژه از نگاه بی نظیر و خاص خود برخوردار است. هر فیلم ، نمایش تلویزیونی ، کوتاه و سریال با ظاهر و سبکی متفاوت طراحی شده است. این دوره بر پرورش انطباق پذیری برای کار در انواع سبک ها و نگاه های مختلف متمرکز است. تکال
یکی دو سالی میشه که با صدای احسان عبدی‌پور آشنا شدم. درست همون زمانی که یکی از دوستام پادکست «خاطرات یک شاه» رو برام فرستاد. اوایل پادکست نمیدونستم چی به چیه و قراره به کجا ختم بشه، اما بعد از تموم شدن پادکست بود که غرق شدم توی دنیای عبدی‌پور. قبلا یکی دو تا فیلم از عبدی‌پور دیده بودم، اما پادکست‌هاش و خاطراتش (پیج اینستاگرام) برام یه چیز دیگه بود. میشد ساعت‌ها توشون غرق شد. انگاری ثانیه ثانیه اتفاقی که ازشون حرف میزد برای من اتفاق افتاده
دو خبر عالی سفارش طراحی کاراکتر برای شما فراهم شد وکتاب جدید ما با نام تجاری Character Designer بالاخره اینجا است. پس از نتایج خارق العاده کمپین Kickstarter ، با حمایت بیش از 2000 پشتیبان و با 150،000 دلار بودجه - این کتاب در دسامبر منتشر شد ، درست در زمان کریسمس.
اینجا را بررسی کنید!
https://maktabtv.com/Courses/character-design/
در آنجا متوقف نشده ، ما یک بسته نرم افزاری خاص را نیز تهیه کرده ایم که می توانید با کمک آن یک نسخه از بهترین کتاب هنری چگونه به نقاشی ، کتاب راهنمای راهنمای
آزمون ریاضی تجربی ۲۰ اردیبهشت ۹۹
آزمون زیست ۲۱ اردیبهشت ۹۹
آزمون حسابان ۲۱ اردیبهشت ۹۹
آزمون شیمی ۲۲ اردیبهشت ۹۹
آزمون گسسته ۲۳ اردیبهشت ۹۹
آزمون فیزیک ۲۴ اردیبهشت ۹۹
آزمون حسابان ۲۵ اردیبهشت ۹۹
آزمون زیست شناسی ۲۵ اردیبهشت ۹۹
دانلود آهنگ جدید پازل باند به نام پادکست ۳ با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Puzzle Band Called Memorable Podcast 3

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
برگرفته شده از سایت آهنگ بامیصدا bamiseda.ir

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانل
اموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور ...تصاویر ایزومتریک یک نمای منحصر به فرد ، مناسب برای تصاویر فنی ، صحنه های شهر و طراحی الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل را ارائه می دهد. آنچه در دیدگاه فاقد چشم انداز است ، آنها شفاف سازی می کنند و قرن ها از آن برای ترسیم اطلاعات پیچیده استفاده می کنند. در این دوره ، تصویرگر Von Glitschka نحوه ایجاد نمای دقیق ایزومتریک ساختمان ها ، وسایل نقلیه و حتی افرادی که از Adobe Illustrator استفاده می کنند را نشان می دهد. او ا
وقتی صحبت از دکتر دولیتل می شود، بسیاری از نسل من فیلم ادی مورفی را به یاد می آورند و نه کتاب دهه 1920 که شخصیت تیتراژ را نشان می داد. اکنون اما، نسل جدیدی از بچه ها اقتباس از داستان کلاسیک دولیتل را با رابرت داونی جونیور به عنوان پزشک، خواهند شناخت. و صادقانه بگویم، تجربه من در تماشای این فیلم که مجبور شدم کنار کودکی بنشینم و فیلم را ببینم باعث شد احساسات درونی او را دریابم که چرا او چنان ناراحت است که مرد آهنین در Avengers Endgame درگذشت و چرا او
همه‌ی سال‌های درس خواندن، ما را با توهم شاگرد اول بودن یا آرزوی رسیدن به‌اش بزرگ می‌کنند، این که بین شاگرد اول و آخر تفاوتی هست، بین بیست و ۱۹.۷۵... سال‌ها بعد وقتی یک جامعه با کمال‌گرایی منفی و ocpd و هزار جور تله نقص و شرم و طردشدگی و رهاشدگی و "من به اندازه‌ی کافی خوب نیستم" تحویل گرفتیم، تازه می‌گردیم دنبال راه حل...
انگار وقتی سندروم شاگرد اول بودن داری، مهاجرت و زندگی در جایی خارج از دایره امن (حیطه‌ی چیرگی‌ها و مهارت‌ها) برای تو درست
The city of Salmas is one of the cities of the West Azarbaijan Province, which runs from the one side to the northern coasts of Lake Urmia, and on the other hand to the present Turkish capital, the Ottoman Empire and the Roman Empire in ancient centuries, a city with a long history of living. Works The history of the centuries BC to the Sassanid era, then the Islamic era and even the contemporary century, is a proof of this claim. So that there are different works in this city and its surroundings; from the civilization of the Median and Achaemenid dynasty, discovered in the ancient hills of Salmas and around it, to the famous "Khan Takhty" stones in the Sassanid period and several historical churches in the following centuries It is made possible by the great fan.
Even after the famous ea
در ادامه پست قبل با اصول طراحی کاراکتر در خدمت شما هستیم :
استفاده از نوعی سایه زنی معمولاً کار شما را جلا تر و حرفه ای تر جلوه می دهد. یک نگاه واقعاً خوب به اینکه چگونه تصویرگران دیگر در مورد آن قدم می گذارند و چند تکنیک مختلف را امتحان کنید.
طراحی کاراکتر الکساندرا زوتوالکساندر زوتو
10. بافتاگر به دنبال یک بردار تمیز هستید ، همیشه نیازی به استفاده از بافت در تصویر شخصیت ندارید ، شاید بهتر باشد آن را کنار بگذارید. اما اگر دوست دارید تصویر شما
گروه صنعتی هدایت یکی از نخستین تولیدکنندگان دستگاه
های خشک کن در ایران و خاورمیانه می باشد.سابقه طولانی در طراحی و تولید انواع خشک
کن و خطوط فراوری باعث ساخت دستگاه های بسیار عالی و با کیفیت شده است که در سایزهای
مختلف و با کیفیت ساخت عالی می باشد...این خشک کن ها در ظرفیت های:

خشک کن 50 کیلویی

خشک کن 100 کیلویی

خشک کن 200 کیلویی

خشک کن 300 کیلویی

خشک کن 500 کیلویی..

خشک کن 600 کیلویی

خشک کن 900 کیلویی
میخواهیم بهترین  کتاب اصول طراحی کاراکتر را به شما معرفی کنیم.اصول جهانی طراحی ، اصلاح و به روز شده: 125 راه برای افزایش قابلیت استفاده ، درک نفوذ ، افزایش جذابیت ، تصمیم گیری های بهتر طراحی ،جلوی جلوییویلیام لیدول ، کریتینا هولدن ، جیل باتلرناشران راکپورت ، دی 11 ، 1388 AP - طراحی - 272 صفحه3 بررسیچه یک کارزار بازاریابی و چه یک نمایشگاه موزه ، یک بازی ویدیویی یا یک سیستم کنترل پیچیده ، طراحی ما می بینیم اوج بسیاری از مفاهیم و شیوه های مختلف است که ا
https://www.aparat.com/mohammadmaghsody/live
mtasa://185.2.15.182:22003
RolePlaying چیست؟RP در کلمه به معنی نقش بازی کردن یا نقش آفرینی می باشد. شما باید به عنوان شخصیت داخل بازی نقش او را بازی کنید و به آن جان ببخشید.RP یعنی محدود کردن کارهایی که می توان در داخل شخصیت بازی و خارج شخصیت بازی انجام داد تا صحنه بازی تا حد ممکن به دنیای واقعی نزدیک تر باشد .این محدودیت ها نسبت به بازی، سرور بازی ، مد بازی متغیر و متفاوتند.چرا RP بطور کامل امکان پذیر نیست؟ و چاره ی این مشکل چیست؟ابتدا سا
d توسط کمی بزرگتر 48 x 48 پیکسل ، که ما آن را بر روی طرفین بستنی قرار می دهیم همانطور که در تصویر مرجع مشاهده می شود.جزئیات دایره ای را به پس زمینه اضافه کنیددر آموزش طراحی کاراکتر داریم :پس زمینه را تمام کنید و به همراه آن پروژه ، با اضافه کردن دو 'x' با استفاده از دو مجموعه خط 8 قطعه ضخامت 20 20 20 px قطر Stroke (#FFFFFF) با یک Butt Cap ، که به صورت جداگانه آنها را گروه بندی خواهیم کرد (Control-G ) و سپس در کنار شکل های قبلی قرار بگیرید. پس از اتمام کار ، قبل از زدن دکمه ذخ
میخواهیم بهترین  کتاب اصول طراحی کاراکتر را به شما معرفی کنیم.
اصول جهانی طراحی: 100 راه برای بهبود قابلیت استفاده ، درک نفوذ ، افزایش جذابیت ، تصمیم گیری بهتر در طراحی و آموزش از طریق طراحیتوسط ویلیام لیدول ، جیل باتلر ، کریتینا هولدن 4.13 · جزئیات رتبه بندی · 4،815 رتبه بندی · 134 بررسیچه یک کارزار بازاریابی ، چه یک نمایشگاه موزه ، یک بازی ویدیویی یا یک سیستم کنترل پیچیده ، طراحی ما می بینیم اوج بسیاری از مفاهیم و شیوه های مختلف است که از رشته ها
https://www.aparat.com/mohammadmaghsody/live
http://mtasa:// 194.5.178.185:22003 
RolePlaying چیست؟RP در کلمه به معنی نقش بازی کردن یا نقش آفرینی می باشد. شما باید به عنوان شخصیت داخل بازی نقش او را بازی کنید و به آن جان ببخشید.RP یعنی محدود کردن کارهایی که می توان در داخل شخصیت بازی و خارج شخصیت بازی انجام داد تا صحنه بازی تا حد ممکن به دنیای واقعی نزدیک تر باشد .این محدودیت ها نسبت به بازی، سرور بازی ، مد بازی متغیر و متفاوتند.چرا RP بطور کامل امکان پذیر نیست؟ و چاره ی این مشکل چیست؟اب
طراحی کاراکتر کارتونی می تواند یک جانور فریبنده برای مقابله باشد. خلق شخصیت خود از ابتدا ، تفکر خلاق زیادی را درگیر می کند. اگرچه بسیاری از شخصیت های کلاسیک از طریق کارتون ، فیلم و تبلیغات کاملاً آشنا هستند ، اما مهارت و تلاش زیادی در ساختن آنها تا این حد موثر خواهد بود.
از دست های سه انگشتی معروف میکی ماوس - که برای صرفه جویی در وقت تولید وقتی برای اولین بار در دهه 1920 برای انیمیشن ها ساخته شد - تا سادگی ظریف هومر سیمپسون ، طراحی شخصیت همیشه ساد
http://savetrestles.surfrider.org/2013/06/water-board-hearing-logistics-and.html
http://savetrestles.surfrider.org/2013/03/show-up-march-13-to-stop-toll-road-again.html
http://blog.mohe.gov.my/2012/10/upm-tumpu-program-pemindahan-ilmu.html
http://blog.mohe.gov.my/2012/10/graduan-politeknik-pereka-hebat.html
http://blog.mohe.gov.my/2012/10/cuaca-uji-peserta-vbr.html
http://blog.mohe.gov.my/2012/10/utem-sentiasa-merintis-sentiasa.html
http://blog.mohe.gov.my/2012/10/akept-turun-padang-bangunkan-kepimpinan.html
I forgot my name... 
I totally lose my self 
I don't know who i am right now 
But they keep me alive 
Yes im still alive... 
My heart still beating
But.. 
Its not me enymore
I want my self back
I remember me as a girl... 
She has always has big big dreams 
She was everything to me
I lost  her
And i can't find her enymore... 
What do they don to me? 
I'm just wondering around and find some ponints.... 
But im sure 
Its not me... 
Me was different... 
They don't let me to have her enymore 
But im scared without her 
Im scared... 
It's to cold
 there is no one around me 
They lucked me up 
Is it ok for interpol? 
Couse I'm feel something 
Something like they  don't have the right to do that but they do it enyway and no one say anything 
No ones here to help me
Pain is
این روزها منابعی که پادکست ارائه دهند به سختی یافت می‌شود زیرا ایجاد آن نیازمند امکانات و اطلاعات مطلوبی است. اما گزینه خوبی برای اجراست. برخی از وبسایت‌ها فعالیت‌هایشان را می‌توانند به صورت پادکست ارائه دهند و کسب و کاری را با این امکان راه‌اندازی کنند. آیا تا به امروز به این موضوع فکر کرده‌اید؟ساخت پادکست در وردپرس نیز نیازمند امکاناتی است که با کمک افزونه‌ای حرفه‌ای آن را برای شما در این آموزش فراهم کرده‌ایم. با ما همراه باشید…
این روزها منابعی که پادکست ارائه دهند به سختی یافت می‌شود زیرا ایجاد آن نیازمند امکانات و اطلاعات مطلوبی است. اما گزینه خوبی برای اجراست. برخی از وبسایت‌ها فعالیت‌هایشان را می‌توانند به صورت پادکست ارائه دهند و کسب و کاری را با این امکان راه‌اندازی کنند. آیا تا به امروز به این موضوع فکر کرده‌اید؟ساخت پادکست در وردپرس نیز نیازمند امکاناتی است که با کمک افزونه‌ای حرفه‌ای آن را برای شما در این آموزش فراهم کرده‌ایم. با ما همراه باشید…
سلام
یه جایی بودم یه مهندس قدیمی و با تجربه داشت برای دو نفر مهندس جدید pcb شون رو نگاه میکرد که ببینه خوبه که بفرستن برای چاپ یا نه. بعد یکی ازین مهندس جوون تر ها داشت هی میگفت فلان جاش رو اینجوری کنی بهتر میشه (اون یکی دیزاین کرده بود)
بعد چند دقیقه این مهندس قدیمیه گفت بابا ولش کن بفرست بره دیگه 
Perfection is a long road to nowhere

درباره این کلاس با اصول طراحی کاراکتر در خدمت شماییم:در این کلاس شما را با استفاده از مراحل تصویرگری یک کاراکتر در پیش می گیرم ، از مفهوم شروع می کنم ، سپس برای ایجاد اشکال به Illustrator حرکت می کنم ، و در آخر آن را با جزئیات و جلوه هایی ارائه می کنم.
من به شما تکنیک های ساده ای در مورد چگونگی ترسیم کار خود در تصویرگر خواهم داد. با استفاده از ابزارهای مناسب ، شخصیت خود را مفهوم سازی کرده و آن را از ابتدا می سازید. در این کلاس 50 دقیقه ای ، اصول ، نکات و
پرسش: معنای ولایت در قرآن چیست؟

پاسخ
کلمه «ولی» و «اولیاء» نزدیک به
هفتاد بار در قرآن کریم استعمال شده و در معانی مختلفی به کار رفته از قبیل: ناصر[1]،
معبود[2]،
راهنما[3] و غیره؛
اما در بسیاری از آیات، ولی به معنای سرپرست و صاحب اختیار به کار رفته است،‌
نمونه‌هایی از آیات:
الف) «وَ هُوَ الَّذِی یُنَزِّلُ
الْغَیْثَ مِنْ بَعْدِ ما قَنَطُوا وَ یَنْشُرُ رَحْمَتَهُ وَ هُوَ الْوَلِیُّ
الْحَمِید »[4]
او کسی است که باران سودمند را پس از آن که مأیوس شد
سئوی تضمینی، یک دروغ شیرین

پس از طراحی سایت فروشگاهی ، نحوه
ی ارائه وتبلیغات آن جهت بازدید یکی از مهم ترین کارهایی است که باید انجام شود.
هدفمند ترین نوع تبلیغات سایت ، به خصوص سایت فروشگاهی ، سئو و تبلیغات کلیکی گوگل
ادورز میباشد.

سئو ، مخفف عبارت search
engine Optimization به معنی بهینه
سازی در موتور جستجوی گوگل میباشد.
افراد متخصص در این حوزه با اعمال برخی فعالیت های فنی ، در یک بازه نامعلوم
میتوانند سایت شما را به صفحات اول گوگل برسانند به گونه ای
شبها،

خیلی میرم توی خیابونا که خونه هاشون این شکلین تقریبا، راه میرم،

کنار پارک های کوچولو، پارک های محلی، توی شب، اسمون رو نگاه میکنم،

یه فانتزی دارم،

میخوام بهش برسم،

قراره از اسمون اونجا دوباره دب اکبر و اصغر رو ببینم.

دوست دارم خونه م رو توی همچین محله هایی بگیرم، فقط یکمی فاصله داشته باشن خونه ها از هم.

نحوه آموزش طراحی کاراکتر بازیتعدادی از جنبه های مهم بازی ویدیویی را تشکیل می دهند. البته ، خود گیم پلی ، دنیای بازی و ارائه سمعی و بصری نیز وجود دارد. لیست ادامه دارد و ادامه می یابد. اما یکی از مهمترین آیتم های موجود در آن لیست ، شخصیت ها هستند. یک بازی ویدیویی ممکن است یک نقشه جالب و گرافیکی خیره کننده داشته باشد ، اما با شخصیت های کوکی برش ، روح و اصالت بازی هایی که با شخصیت های خوب فکر شده دارند ، ندارند.
به این روش فکر کنید: همه می دانند ماری
امروز میخواهیم طریقه طراحی چند کاراکترکارتونی را مرحله به مرحله به شما اموزش دهیم ؟تا ببینید که بایدچگونه کاراکتر طراحی کنیم.نحوه طراحی پرنده Tweety را ترسیم کرد
GRID STEP می توانید خطوط ساخت پایه را چاپ کنید و شروع به ترسیم روی کاغذ ردیابی کنید یا می توانید طرح شبکه را خودتان با استفاده از مراحل زیر ترسیم کنید ... نمایش بیشتر 
مرحله 1 از عرض و ارتفاع تصویر برجسته شوید. یک بیضی برای سر پرنده بکشید. یک خط بکشید ، که به عنوان مرکز سر او عمل خواهد کرد.
مر
همه شاگردان توجه کنند که غیبتها و تاخیر ها به دقت مورد بررسی و اعمال
قرار میگیرد. در صورتیکه برای غیبت خود و یا تاخیر خود دلیلی دارید زودتر
ارائه دهید.
میزان ساعات غیبت شما در بخش تکالیف قید شده است. برای هر جلسه 
غیبت  که دارید باید 2 صفحه متن ترجمه دست نویس بهمراه متن اصلی ارائه
دهید. غیبت بمیزان 3 جلسه از 16 جلسه مجاز میباشد و نیازی به ارائه ترجمه
نیست.

سعی کنید برای جلساتی که غایب مجاز بوده اید تکلیف کلاسی از
بنده طلب کنید و انجام دهید ای
خداوند
در قرآن کریم به دنبال دعوتى که از عموم پیروان ادیان به تبعیت از برنامه‏ هاى همه
انبیاء کرده است، به همه آن‌ها فرمان مى ‏دهد که «تنها رنگ خدایى را بپذیرید» (که
همان رنگ ایمان و توحید خالص است) و می‌فرماید:

«صِبْغَةَ
اللَّهِ وَ مَنْ أَحْسَنُ مِنَ اللَّهِ صِبْغَةً وَ نَحْنُ لَهُ عابِدُونَ»[1]

بگوئید
ما رنگ خدایى به خود مى ‏گیریم و چه رنگى بهتر از رنگ خداست و ما تنها او را عبادت می‌کنیم.[2]

در
احادیث متعددى از امام صادق علیه‌السلام در
فونت‌هایی که برای کدنویسی استفاده می‌شوند یک ویژگی مشترک دارند اون هم monospaced بودن فونت است. این ویژگی توی خیلی از فونت‌ها مثل Courier هستش. فونتهای monospaced تمام کاراکترهاشون(حروف، اعداد و کاراکترهای ویژه) فاصله افقی هر کاراکتر از چپ‌ترین تا راست‌ترین باهمدیگه یکی هستش
این ویزگی خیلی به خوانایی کدها کمک میکنه چون کد به خاطر یکی بودن فاصله افقی هر ۲ سر کاراکترها یه حالت جدولی پیدا میکنه چون دقیقا کاراکترها زیر همدیگه قرار می‌گیرند و برای همین
دانلود پاسخ نامه آزمون ریاضی تجربی ۲۰ اردیبهشت ۹۹

دانلود پاسخ نامه ِآزمون زیست ۲۱ اردیبهشت ۹۹

دانلود پاسخ نامه آزمون حسابان ۲۱ اردیبهشت ۹۹

دانلود پاسخ‌ نامه آزمون شیمی ۲۲ اردیبهشت ۹۹ 

دانلود پاسخ نامه آزمون گسسته ۲۳ اردیبهشت ۹۹

دانلود پاسخ نامه آزمون فیزیک 

دانلود پاسخ نامه آزمون حسابان ۲۵ اردیبهشت

دانلود پاسخ نامه آزمون زیست ۲۵ اردیبهشت
دوستان بلاخره این فایل صدا درست شد(بیارید اون ناپلئونی رهههه)
قضیه ازین قراره که در ایام بیکاری که مشغول تمیزکاری وبلاگ بودم یه سری پستای خنده داری از خودم دیدم که خواستم با شما به اشتراک بزارم.فایل توضیحات کامل رو داره پس با گوش جان بشونید.هر چند نفریم که خواستید دعوت کنید.
کیفیت پایین و صدای خشدار بنده رو هم به بزرگی خودتون ببخشید :)

از همه وبلاگداران دعوت به عمل میارم از جمله:
آقا گل، شهر زیتونی،بانوچه،حریری به رنگ آبان،آسمانم
دانلود کنی
به برنامه Charash Design Crash Course خوش آمدید ، مجموعه ای از کلاس های اصول طراحی کاراکتر برای شروع کاریکاتوریست ها یا هنرمندان شخصیت واسطه ای که به دنبال طراوت هستند.
در این دوره ، من بر همه کاریکاتور و چگونگی ارتباط آن با طراحی شخصیت تمرکز می کنم. هشدار Spoiler: شما نمی توانید طراحی کاریکاتور بدون کاریکاتور داشته باشید. اصولگراها و ایده ها به قدری با هم همپوشانی دارند که معتقدم برای تبدیل شدن به یک طراح شخصیت عالی ، مطالعه کاریکاتور کاملاً ضروری است. من
میخواهیم بهترین  کتاب اصول طراحی کاراکتر را به شما معرفی کنیم:
راهنمای مبتدی برای اصول طراحی کاراکتردر فتوشاپ:
کتابی بسیار مرتبط در حال حاضر ، از آنجایی که فتوشاپ استاندارد صنعت برای طراحی و طراحی شخصیت (حداقل در مرحله اول) است. معرفی بسیار خوبی برای طراحی شخصیت است که بر روی فرآیندها و ویژگی های خاص فتوشاپ تمرکز دارد. کتاب درسی فوق العاده ای که ارزش آن را داشته باشد ، مهم نیست که سطح مهارت شما چیست ، با چیزی جدید برای همه. این برنامه شامل هن
امروز میخواهیم طریقه طراحی چند کاراکترکارتونی را مرحله به مرحله به شما اموزش دهیم ؟تا ببینید که بایدچگونه کاراکتر طراحی کنیم.نحوه طراحیمیکی ماوس
GRID STEP می توانید خطوط ساخت پایه را چاپ کنید و شروع به ترسیم روی کاغذ ردیابی کنید یا می توانید طرح شبکه را خودتان با استفاده از مراحل زیر ترسیم کنید ... 
مرحله 1 از عرض و ارتفاع تصویر برجسته شوید. دستورالعمل هایی را برای بدن و سر مینی اضافه کنید. یک خط از شکل او بکشید. 
مرحله 2 دو گوش را برای گوش مینی ما
پادکست جدید «پاک» از «محمدرضا امیری» و «Twenty One Pilots» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
• • • • • •قطعه جدید: پاکمحمدرضا امیری - Twenty One Pilotsتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: CleanMohammad Reza Amiri - Twenty one PilotsProducer by: HolySongteamRelease date: 21 January 2020
دریافت
پادکست جدید «پاک» از «محمدرضا امیری» و «Twenty One Pilots» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
• • • • • •قطعه جدید: پاکمحمدرضا امیری - Twenty One Pilotsتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: CleanMohammad Reza Amiri - Twenty one PilotsProducer by: HolySongteamRelease date: 21 January 2020
دریافت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها