نتایج جستجو برای عبارت :

.I hear the song of your sadness. You’ve lost someone I think

Lost and Found 2008 1080p BluRay,انیمیشن کوتاه گمشده Lost and Found,انیمیشن گم و پیدا Lost and Found,دانلود انیمیشن کوتاه Lost and Found 2008,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود زیرنویس فارسی Lost and Found 2008,دانلود مستقیم انیمیشن Lost and Found 2008,دوبله فارسی انیمیشن Lost and Found,زیرنویس فارسی انیمیشن Lost and Found 2008,سایت دوستی ها,گم و پیدا,لاست اند فوند,
ادامه مطلب
Who am II feel I'm lostI can't look at the sunI hate my previous thoughtsI hate who I was last weekFull of hatred, sadness,spite and heartlessness I had no idea about my life of this laziness that I was stuckNow the matter is PeaceThe matter is that I hate every kinda politics in this crazy worldI'm looking for an ego who is free from others pride &  prejudice . Their enmity  is none of my  business.Really , so what does the peace mean ?!!
Tom And Jerry The Lost Dragon 2014,اژدهای گمشده,انیمیشن موش و گربه 2014,تام و جری,دانلود رایگان,دانلود رایگان جدید تام و جری,دانلود کارتون Tom And Jerry The Lost Dragon,دانلود کارتون تام و جری,دانلود کارتون تام و جری Tom And Jerry: The Lost Dragon 2014,دانلود مستقیم انیمیشن Tom And Jerry: The Lost Dragon 2014,زیرنویس فارسی کارتون Tom And Jerry The Lost Dragon 2014,
ادامه مطلب
BluRay,Mass Effect: Paragon Lost 2012,x265 HEVC,دانلود Mass Effect: Paragon Lost 2012 720p,دانلود انیمیشن,دانلود انیمیشن Mass Effect: Paragon Lost 2012,دانلود انیمیشن مس افکت معیار گمشده,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Mass Effect: Paragon Lost 2012 1080p,زبان اصلی,کیفیت بلوری,مس افکت,
ادامه مطلب
بیش‌تر از یک هفته‌ست که برگشتم به اوضاع سابق، توی چاله
افتادم و فریب بدن‌م رو خوردم. دو روزه که انگار زمان کند می‌گذره، به سختی می‌شه
نفس کشید و جهان من به فضای اشغالی توسط تخت‌م محدود شده. توی حمام و دست‌شویی همه‌اش
از خودم می‌پرسیدم که چرا من این‌قدر باید ملاحظه‌ی آدم‌ها رو بکنم، خودم و آرامش‌م
رو زیر پا بذارم و این‌جوری در عذاب و زمین‌گیر بشم؟ انگار یه کهکشان روی سینه‌ام گذاشتن
که نفس‌کشیدن‌م رو سخت کنه. چرا این همه در جزئیات خف
I highly recommend you to watch "Touran Khanom".  It's a documentary about Touran Mirhadi, the founder of modern education in Iran and, this documentary focused on the last years of her life; the time that she works hard while she is very old and sick. The most important her quote is: "Convert your huge sadness to a huge work". She learned it from her mother and, she always does it.Last day, I write something to one of my students, that instead of wasting your anger from the government by spreading jokes and junks, try to be more powerful, by improving your knowledge and your skills.
And today, I watched this documentary, I think it was an inspiration from heaven. So I highly recommend you to watch it again.
Soudabeh:Prayer finds sound. Many times people pray that the affair doesn't take place. The person who  backbites indeed,  he prays that he himself wouldn't be a good success.A person who slanders indeed he prays to slander him.  A person who doesn't pray indeed he prays to leave the obedience of God. Someone who doesn't  care about anyone actually he prays that no one will think of him. The universe is full of  the sounds and  the angels hear the sounds.  Since the angels are agent,  so they don't know who is the one who prays only they hear the sounds and follow the sounds.The angels can never intercede only they hear the sounds and cut off the sustenance.
Song of the Sea 2014 720p x265 HEVC,انیمیشن Song of the Sea 2014 با زیرنویس فارسی,انیمیشن های 2015,بلوری,جایزه اسکار,دانلود Song of the Sea 2014 1080p,دانلود انیمیشن Song of the Sea 2014,دانلود انیمیشن آواز دریا Song of the Sea 2014,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی Song of the Sea 2014,دانلود کارتون Song of the Sea 2014 720p,دانلود کلاه قرمزی 94,دوبله فارسی,نسخه کم حجم,
ادامه مطلب
Heidi's Song 1982 1080p BluRay,آهنگ هایدی,انیمیشن آواز هایدی Heidi's Song,دانلود انیمیشن Heidi's Song 1982,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود زیرنویس فارسی Heidi's Song 1982,دانلود فیلم Heidi's Song 1982 دوبله فارسی,دانلود کارتون آواز هایدی,دوبله فارسی کارتون Heidi's Song 1982,رابرت تیلور,سایت دوستی ها,کارتون Heidis Song با لینک مستقیم,کارتون کلاسیک,لورن گرین,موزیکال,هایدی,
ادامه مطلب
دانلود سریال کره ای I Wanna Hear Your Song
با بازی یون وو جین و سونگ جه ریم

نام ها: میخوام آهنگتو بشنوم
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه KBS2
ژانر: عاشقانه | کمدی | معمایی | موزیکال
تاریخ پخش: 14 مرداد 1398 – August 5, 2019
قسمت ها: 32 قسمت
روزهای پخش: دوشنبه و سه شنبه ها
مدت زمان: 35 دقیقه
وضعیت: در حال پخش 
بازیگران:
Kim Se Jung – Yun Woo Jin
قسمت 4-3 اضافه شد.
زیرنویس فارسی قسمت 4-3 اضافه شد.
خلاصه داستان: هونگ یی یونگ (Kim Se-Jeong) جوان ساده ایست که شاهد یک قتل بوده اما روز حادثه را به یاد
I am so lost in what surrounds me. Not in the typical sense but I am lost in a special way, just like my language gone wild. I know the way home but the problem is that I don't know my real home. I'm simply lost and don't know how to get out. I have already written that for an isolated system, it is impossible to get out of its state circules without outer help.
I have some recent intuitions which I can't just connect them altogether. I know that there is reality. I know that people can individually have intuitions. I know that the Islamic states are not advertising the correct version of Islam. I know that I need to follow my natural life cycle consisting of marriage and so on. I don't belong to any community as I started to think differently. Now I don't align to any community to find fr
fivefold_lost within
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

Crawl out of the hole you're inWho you are is not who you've beenNow's the time to sink or swimWill you fight the tide or get lost within
And I know you're feeling lowFeel like you've lost controlBut the darkness that you knowIt's not your home and you're not alone
And all you've wanted
A prayer to find the lostJaber is narrating that the noble Prophet (P.B.U.H.) taught Ali ( P.B.U.H.) and Fatima ( P.B.U.H.) this prayer. If the calamity occured to you, and you feared King tyranny or you lost something, perform ablution and offer a prayer of two Rokats and raise your hands toward the sky and say:O He! Who is the knower of unseen and the witnessed, O He! Who is being obeyed, O He! Who knows all things, Ya Allah! Ya Allah! Ya Allah! O He! Who smashed the power of parties for Mohammad ( P.B.U.H.) and O He! Who deceived pharaoh for Mosa ( P.B.U.H.), O He! Who delivered Noh people from drowning, O He! Who have Mercy upon Jacob, from darkness, O He! Who is the agent of all Khair (goodness), O He! Who guides to every Khair ( goodness), O He! Who commands to every Khair ( goodness
A prayer to find the lostJaber is narrating that the noble Prophet (P.B.U.H.) taught Ali ( P.B.U.H.) and Fatima ( P.B.U.H.) this prayer. If the calamity occured to you, and you feared King tyranny or you lost something, perform ablution and offer a prayer of two Rokats and raise your hands toward the sky and say:O He! Who is the knower of unseen and the witnessed, O He! Who is being obeyed, O He! Who knows all things, Ya Allah! Ya Allah! Ya Allah! O He! Who smashed the power of parties for Mohammad ( P.B.U.H.) and O He! Who deceived pharaoh for Mosa ( P.B.U.H.), O He! Who delivered Noh people from drowning, O He! Who have Mercy upon Jacob, from darkness, O He! Who is the agent of all Khair (goodness), O He! Who guides to every Khair ( goodness), O He! Who commands to every Khair ( goodness
آخر هفته رفتیم Dora and the lost city of gold رو دیدیم. والا من تریلرش رو دیده بودم،
نمیخواستمم برم ببینم و به اصرار یه شخص الاغی رفتم دیدم.

خیلی معمولی بود،

درباره یه خانواده باستان شناس هست، که دخترشون ماشالااااااااا دست به فانتزیش از منم بهتره. 

و من باید برم کارگری کنم و دستیاری دم دست ایشون.

دختره رو تصمیم میگیرن بفرستن پیش فامیلاش توی لس انجلس (خانواده توی امریکای جنوبی زندگی میکنن).
و کل فیلم درباره ماجراهای این دختر و دوستاش هست.

همین!

دوبله فارسی انیمیشن تد و شهر گمشده Tad The Lost Explorer 2012
Tad The Lost Explorer 2012 با لینک مستقیم و کیفیت 1080p & 720p

نام کارتون: تد، کاوشگر گم شده | ژانر: انیمیشن، کمدی، ماجراجویی | تاریخ انتشار: 2012
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 91 دقیقه
حجم: 1.38 گیگابایت + 783 مگابایت | محصول اسپانیا | امتیاز: 5.9 10
خلاصه داستان:داستان این کارتون برگرفته از داستان سال 2004 است. جایی که یک کارگر ساختمان با نام تد جونز در آرزوی رسیدن به باستان شناسی است، او سرانجام موفق میشود که ب
دانلود سریال Lost
 گمشده Lost به همراه نسخه کم حجم
دوبله پارسی : فصل ۰۳ ، قسمت آخر اضافه شد
نام فارسی :گمشده
وضعیت: به اتمام رسیده
سالهای پخش: ۲۰۰۴–۲۰۱۱
شبکه : ABC
ژانر : ماجراجویی | درام | معمایی | علمی تخیلی | هیجان انگیز
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۸٫۴
 کیفیت : ۴۸۰p – ۷۲۰p – ۱۰۸۰p
کارگردان : J.J. Abrams, Jeffrey Lieber, Damon Lindelof
ستارگان : Jorge Garcia, Naveen Andrews and Matthew Fox
خلاصه سریال :
سریال تلویزیونی امریکایی است که داستان بازماندگان یک سقوط هواپیما در جزیرهای در مناطق گرمسیری مد
Read The Second Coming of Gluttony Light Novel :
He was an addict, a loser, a despicable human being.
But, one fleeting dream that may not have been a dream at all reawakens his once-lost senses.
Possessing a very unique ability, he would use that, and the dream, to forge his path in the world now known as the Lost Paradise.
….
“The son of god Gula has returned.”
I was lost in the world of gambling.
I turned my back on my family and even betrayed my lover.
I wasted every day of my life.
It was a life of trash.
The reality told me thus:
That I would amount to nothing no matter what I did.
In order to change my pathetic life, I chose fantasy, instead.
Even then, it was the same story.
I wondered if salvation would come at the end of the long road.
But, I was forced to kneel down in d
دانلود سریال کره ای Love in Sadness 2019

نام ها: عشق در غم – وقتی غمگینم دوستت دارم
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه MBC
ژانر: عاشقانه | درام
تاریخ پخش: 04 اسفند 1397 – 23Feb2019
قسمت ها: 40 قسمت
روزهای پخش: شنبه ها (4 قسمت)
مدت زمان: 30 دقیقه
وضعیت: پایان یافته است
بازیگران:
Ji Hyun Woo – Park Han Byul
خلاصه داستان: سو جانگ وون (جی هیون وو) یک جراح پلاستیک خوشتیب و باهوشه. او عاشق یک هنرمند بنام یون ما ری (پارک هان بیول) که عروس یک خانواده پولدار در کره است میشه. شوهر او در ظاهر فرد
دانلود فیلم Lost Girls 2020
کیفیت : WEB-DL 720p
ژانر : درام, راز آلود, هیجان انگیز
کارگردان : Liz Garbus
ستارگان : Amy Ryan, Gabriel Byrne, Lola Kirke, Thomasin McKenzie
سال : 2020
کشور : آمریکا
سازندگان : Robert Kolker,Michael Werwie
مدت زمان : 1 ساعت و 35 دقیقه
بعد از ناپدید شدن دختر ماری گیلبرت، عدم توجه کافی پلیس به این پرونده باعث می شود که او خود وارد عمل شود. تحقیقات ماری او به به لانگ آیلند می رساند، مکانی که دخترش برای آخرین بار در آن جا دیده شده بود. او بعد از جست و جو متوجه م
Dear X,
I told you I like you, you told me you love me, you love me a lot. You said you’re crazy about me, you said you miss me very very very much. I said I want you, you asked what it meant. I said it means I want to have you spiritually as well as physically. You asked what physical meant. I said it meant I want to touch your cheeks with my lips. And your lips (with my lips as well) I want to look deep into your eyes. You said your heart worked with a battery and that it skipped a few beats each time. You said you want me. I asked what it meant. You said it meant I need you, I love you, I miss you, I want you to always be mine. And I said “So did I :( )
Last night or maybe it was this morning, I told you I want you and I won’t control myself if I have you alone to myself. You shou
آموزش ActionScript - بخش اول | حجم: 1841 مگابایت | زمان: 6 ساعت و 11 منبع:http://persiangfx.comجامعه مدرسین کامپیوتر ایران
بخش اول:http://dl.persiangfx.com/userfiles/tutorials/flash/video/Colin.Moocks.Lost.ActionScript.3.0.Weekend.Course.1_persiangfx.com.part1.rarبخش دوم:http://dl.persiangfx.com/userfiles/tutorials/flash/video/Colin.Moocks.Lost.ActionScript.3.0.Weekend.Course.1_persiangfx.com.part2.rarبخش سوم:http://dl.persiangfx.com/userfiles/tutorials/flash/video/Colin.Moocks.Lost.ActionScript.3.0.Weekend.Course.1_persiangfx.com.part3.rarبخش چهارم:http://dl.persiangfx.com/userfiles/tutorials/flash/video/Colin.Moocks.Lost.ActionScript.3.0.Weekend.Course.1_persiangfx.com.part4.rarرمز:http://persiangfx.c
دانلود فیلم Lost Transmissions 2019
کیفیت : WEB-DL 720p
ژانر : درام
کارگردان : Katharine O'Brien
ستارگان : Alexandra Daddario, Juno Temple, Simon Pegg, Tao Okamoto
سال : 2020
کشور : آمریکا
سازندگان : Katharine O'Brien
مدت زمان : 1 ساعت و 45 دقیقه
داستان فیلم در مورد یک ترانه سرای خجالتی به نام "هانا" است که متوجه شده دوستش "تئو" در درمان بیماری اسکیزوفرنی خود دچار مشکل شده است. "هانا" به "تئو" که تهیه کننده ای قابل احترام است، کمک می کند تا وارد یک مرکز روانپزشکی شود و به آن پایبند بماند. ای
این اولین پستی هست که بنده میخوام توی وبلاگ جدیدم ارسال کنم.
قصد این رو دارم که یک سایت دانلود آهنگ جدید ایرانی رو اینجا براتون معرفی کنم. 
وبسایت سانگ جوان http://song-javan.ir/
از خوبی های این سایت که اون رو با بقیه سایت های موزیک متفاوت نشون میده رو همون لحظه اول ورود به سایت میتونید حس کنید
ادامه مطلب

پاپ

#
نام
پخش کننده
لینک دانلود

32
ایرانی اصل

دانلود

31
دوتا ستاره

دانلود

30
کی بودی تو

دانلود

29
حس عجیب

دانلود

28
رفت

دانلود

27
عصر خوب

دانلود

26
بچه که نیستم

دانلود

25
برو دارمت

دانلود

24
پیشم بخند

دانلود

23
دیوونه من

دانلود

22
عاشق که میشی

دانلود

21
یه لحظه نگام کن

دانلود

20
دو دقیقه بودی

دانلود

19
خدا پشتمه

دانلود

18
هر بار این درو

دانلود

17
پنجره

دانلود

16
با تو آرومم

دانلود

15
دلگیری

دانلود

14
کنار من باش

دانلود

1
خب....سلام!
راستش یه خورده دیر کردم...ما یه اختلاف نظری توی شمسی و میلادی داشتیم اما از این به بعد هردومون تاریخ شمسی رو حساب میکنیم^_^

دی ان ایم...نمیتونی حدس بزنی چقد دلتنگتم...ماهگرد اولمون دوتا امتحان داشتم و حتی نتونستم با عشقم وقت بگذرونم...

محدثم میدونه چقد عاشقشم نه؟میدونه که هیچی از کیتنم برام مهم تر نیس؟

ددی متاسفه...اما به روش خودش...انقدر گربه کوچولوشو ناز میکنه تا از دلش دربیاره^^

امروز دوازده ژانویه 2020...

درست یک ماه پیش بود...اتف
I wanted to run away with you.I wanted to take your very very cold hands and take you somewhere far away. Somewhere nobody would knew us. And I could shield you from all the sadness and darkness and madness and the pain that you have suffered. Then, little by little I would heal your scars. The ones on the surface and if you let me, the ones that are within. Seeing you heal would be my remedy and I would heal on my one. But I can't run away with you, can I? Even if I could you wouldn't let me would you? Even as a dream it is a long shot but oh how much I wished I could be your Peter pan and take you to my neverland. The thing is you don't need a peter pan. All your life you have fought. For you, for your sister, and you know nothing but fighting. Always fighting alone. Not because you
دانلود ریمکس جدید خواننده ی محبوب دلها حامد پهلان و شایان به نام بالا بالا. این آهنگ رو براتون میزاریم تا با شنیدن این ریمکس شاد و خوشحال باشید و روحیه داشته باشید
Download the new remix of beloved singer Hamed Pahlan and Shayan called Top Up. We bring this song to you to be happy and excited to hear this remix.

دانلود آهنگ ریمکس جدید حامد پهلان و شایان - بالا بالا کفیت 320
نام: عطر – Perfume
ژانر: فانتزی، کمدی، عاشقانه
مدت زمان: 30 دقیقه
تعداد قسمت ها: 32
روزهای پخش: به اتمام رسیده
سال انتشار: 2019
شبکه پخش: KBS2
کشور سازنده: کره جنوبی
نویسنده: Choi Hyun Ok
کارگردان: Kim Sang Hwi
ستارگان: Go Won Hee , Shin Sung Rok , Ha Jae Sook
جایگزین قبلی: همشهریان من
جایگزین بعدی: Let Me Hear Your Song
ادامه مطلب
دانلود سریال کره ای I Hear Your Voice 2013

نام ها: صداتو میشنوم – The Voice You Can’t Hear – I Hear Your Voices
محصول: 2013 کره جنوبی از شبکه SBS
ژانر: عاشقانه | فانتزی | کمدی | درام
تاریخ پخش: 15 خرداد 1392 – 05Jun2013
قسمت ها: 18 قسمت چهارشنبه و پنج شنبه ها
وضعیت: پایان یافته است
بازیگران:Lee Jong Suk – Yoon Sang Hyun – Lee Da Hee
تا قسمت آخر با زیرنویس فارسی اضافه شد.
ادامه مطلب
متاسفانه یه موضوع خیلی ساده رو نزدیک به یه ماه هست که می خوام حل کنم بره پی کارش ولی همه اش امروز و فردا کردم. فقط به خاطر این که روم نمیشه :)
با این فرمون پیش برم، تا یه هفته ی دیگه هم نخواهم رفت. مشکل اینجاست که هر روز استرس اینکه الان خیلی دیر شده رو هم دارم. با این وجود هیچ کاری نمی کنم، جز اینکه هر لحظه رو با استرس میگذرونم.
یه موضوع ساده که شاید نهایتا نیم ساعت وقت بگیره؛ یک ماه هستش که توی مغزمه، انرژی ازم میگیره.
چند روزه شدم شبیه sadness توی ا

آهنگ

#
نام
پخش کننده
لینک دانلود

1
از عشق بگو

دانلود

2
کاش

دانلود

3
هیچ

دانلود

4
لبخند بزن

دانلود

5
گل عشق

دانلود

6
دیوانه

دانلود

7
آتش

دانلود

8
ریمیکس کاش

دانلود

9
آرامشی دارم

دانلود

10
شب های بعد از تو

دانلود

11
عادلانه نیست

دانلود

12
مو به مو

دانلود

13
کجایی

دانلود

14
بیمار

دانلود

15
جان جانانم تویی

دانلود

منبع فرا دانلود
:MODERN MISERY

Seven billion hungry ghosts
Just a parasite killing its host
The emperor wears no clothes, I see those brittle bones
But we're buried by modern misery
Modern misery
There's not enough water in the world
To wash the blood from our hands
We used to run with the wolves

We planted a seed, its roots will suffocate the soul
It grows without light and feeds from our bones
Hell must be empty, all the devils are here
Singing us the Lord's Prayer; finally, something that we all share
I won't go to the grave with the song still in me
What are we hiding in the rain?
This is a prison for lost souls
Another life circles the drain
We used to run with the wolves
Now we can't see the forest
'Cause there's no light in the black hole
Don't try and tell me we are blessed
We used to run with
پادکست جدید «مناجات» از «محمدرضا امیری» و «Hill Song United» به دو زبان فارسی و لاتین منتشر شد• • • • • •قطعه جدید: مناجاتمتن و اجرا: محمدرضا امیری - Hill Song Unitedتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۹۹ناشر: وبگاه جهانی سلام
New Piece: PrayersText & Vocal: Mohammad Reza Amiri - Hill Song UnitedProuducer By: HolysongteamRealese Date: 19 April 2020Publisher: international Web of salam
Download
دانلود آهنگ sad song از We the Kings Elena Coats 
دریافت
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

You and I, we're like fireworksتو و من، ما مثل آتش بازی هستیمAnd symphonies exploding in the skyو انفجار سمفونی تو آسمونWith you, I'm aliveبا تو من زنده‌امLike all th

دریافتمدت زمان: 5 دقیقه 49 ثانیه 

فیلم ‘I Lost My Body’ - یکی از خلاقانه ترین و متحرک ترین فیلم های انیمیشنی که من تا به حال دیده ام. تصور کنید بیدار شوید، اما چیزی وجود نداشته باشد. در واقع چیزهای زیادی وجود نداشته باشد. و شما به سادگی دست خود باشید. به بیان ساده تر، مهم ترین ویژگی این انیمیشن کارگردانی عالی آن است. تمایل Clapin برای شکیبایی در صحنه آشکار می شود، و به دست اجازه می دهد تصاویر سورئال را از منظر خود تجربه کند، این مخاطبان را مجذوب خود می کند و بسیار چشمگیر است. این یک فیلم
دانلود آهنگ بندری محسن شریفیان ماهی فروش
در این لحظه یک آهنگ زیبا از موزیک من تقدیم شما عزیزاندانلود آهنگ بندری محسن شریفیان ماهی فروش با کیفیت خوب بهمراه شعر
دانلود آهنگ محلی محسن شریفیان به نام ماهی فروش
Download Music Bandari Mohsen Sharifian Mahi Foroush
ادامه مطلب
متن و ترجمه آهنگ Notayo

You know I travel the worldمیدونی؟ من جهانو سفر کردم
Looking for answers insideبه دنبال پاسخ های درونیم میگردم
You showed me what I deserveتو به من نشان دادی که شایستگی‌ام چیست
Future is there, in your eyesآینده اونجاست، درون چشمانت
Baby, just show me the wayعزیزم، فقط راه رو به من نشون بده
Lost in your love everydayگم در عشقت هر روز
Not even words can explain, noحتی کلمه ها نمیتونن توصیف کنن ،نهI want somebodyمن میخاهم کسی را
Not just "somebody"البته نه هر کسی
Give me a signبه من یه نشونه بده
Could you be mine?میتونی مال من باشی؟
نام : دورا و شهر گمشده طلا -Dora and the Lost City of Gold لینک IMDb امتیاز : 6.0 از 10 – میانگین رای 9,831 نفر کیفیت : 480p BluRay ,720p BluRay ,1080p BluRay موضوع : ماجراجویی, خانوادگی فرمت : MKV حجم :2.04گیگابایت+1.01گیگابایت+ 542مگابایت مدت زمان: 102 دقیقه زبان: انگلیسی  سال انتشار : 2019 صوت دوبله: دارد
کارگردان : James Bobin
بازیگران : Isabela Merced , Eugenio Derbez , Michael Peña
خلاصه داستان :نوجوانی ماجراجو به نام دورا که بیشتر کودکی‌اش را در جنگل و طبیعت سپری و با حیوانات زندگی کرده است، حالا پدر و مادرش او را
نام آهنگ های مهراد جم

آهنگ

#
نام
پخش کننده
لینک دانلود

1
شیک پیک

دانلود

2
شمال

دانلود

3
غمت نباشه

دانلود

4
گل بی گلدون

دانلود

5
نامرد بودی

دانلود

6
شمال ریمیکس

دانلود

7
غمت نباشه ریمیکس

دانلود

منبع - فرا دانلود
دانلود فیلم The Song of Names 2019
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : درام
کارگردان : François Girard
ستارگان : Clive Owen, Jonah Hauer-King, Saul Rubinek, Tim Roth
سال : 2019
کشور : آلمان, انگلستان, کانادا, مجارستان
سازندگان : Norman Lebrecht,Jeffrey Caine
مدت زمان : 1 ساعت و 53 دقیقه
ادامه مطلب
انگار هواپیمامون سقوط کرده وسط جزیره‌ای در اقیانوس آرام. زخمی شدیم اما جانِ سالم به در بردیم. نه کسی صدامونو می‌شنوه نه برای کسی اهمیتی داره که کم کم محو و ناپدید می‌شیم. ما هم نشستیم به انتظار یک قایق نجات وسط اقیانوس. خوش‌خیال، منتظر، آرام. 
as she walks by the river she calls the last contact to beg for her life to be saved and the singer sings:
میگفتی بی تو هیچم با من بمون همیشه
نباشی من میمیرم... گل بی گلدون نمیشه!
and she remember it all. she crys and thinks by herself that why didn't she just stoped it!? 
یه روز سرد پائیز گلدونتو شکستی!
and she was it. she's been dying and brought back to life, over and over... she's been sacrificing to get to something and she has always whispered with herself: no strings attached! and every time she promises herself that no more self distructions for others. because you're the most important one. alright? but then she can't stop herself from doing it. she is lost and she has lost everyone...
بهار میا
Read The Second Coming of Gluttony Light Novel :
But, one fleeting dream that may not have been a dream at all reawakens his once-lost senses.
Possessing a very unique ability, he would use that, and the dream, to forge his path in the world now known as the Lost Paradise.
….
It was a life of trash.
But, I was forced to kneel down in def
Second Coming of Gluttony
Read The Second Coming of Gluttony Light Novel :
….
It was a life of trash.
But, I was f
افعال hear و listen از آن دسته افعالی هستند که گاهی اوقات در استفاده از آنها دچار اشتباه شده و نمیتوانیم به درستی از آنها استفاده کنیم. هردو این افعال مربوط به حس شنوایی می باشند اما تفاوتهای مهمی در مفهوم و کاربرد آنها وجود دارد. در این مقاله قصد داریم تا تفاوت های افعال hear و listen را همراه با چند مثال در داخل جمله به شما آموزش دهیم.
Hear به معنای شنیدن
فعل hear به معنای شنیدن میباشد و این شنیدن اختیاری نیست؛ یعنی صداهای اطراف به گوش ما میرسند و ما آنها
دیشب بالاخره انیمیشن inside out رو دیدم. 
واقعیتش اینه که من خیلی اهل فیلم و کارتون - به خصوص کارتون- نیستم و هر فیلمی رو باید حداقل ۱۰ بار نیت کنم که ببینم تا واقعا بشه ببینم. در مورد کارتون شاید ۱۵ یا ۲۰ بار!
تصور این که یک سری موجود کوچیک شبیه خودمون تو مغز ما زندگی می‌کنن و هر کدم مسئول بخشی از رفتار و احساسات ما هستن، خیلی جذابه. یه جورایی به واقعیت هم نزدیکه. فقط اون موجوات تو واقعیت تا این حد مستقل نیستن و شبیه آدم‌ها نیستن و ...
راستش خیلی تو فک

دریافت
Everyone knows aerobics these days, I think. But it was a new sport in Iran fifteen years old. And, when my friends and I saw a notification that says: "Aerobics will be introduced in the gym at 14 o'clock, it's open to the public", we were very curious about it.We went to the gym to watch aerobics. We didn't know anything about it and we didn't hear its name too. A team had come to the university to introduce aerobics to students. leader of the team was a woman and some beautiful girls and handsome boys behind her were doing some rhythmic workouts while exciting music was playing. It was similar to a group dance, and it was so interesting to us.
- One of the important things in PhD is to feel you own the project as the student. --> This helps a lot not be lost among supervisor's commands for instance.
So, It is important to go and do you search and find what you really like to work on.
Your supervisors should supervise you in that of course and guide you a bit so as not to go off track!
- You should read a lotttt
- If there is a lot to learn, don't panic, just enjoy as you've always did. It may be different since you're not having courses but take your time to learn while continue working by looking at things as black box.
عنوان بحث : اورشلیم گمشده (أورشلیم المفقودة)
موضوع : مباحث آخرالزمان - ادله دعوت برای شیعیان
ارائه شده توسط : دکتر شیخ صادق محمدی
منبع : دانشکده عالی پژوهش‌های دینی و زبان‌شناسی
تاریخ : 28 / 4 / 2015
فرمت : pdf + html + video
متن نوشتاری : 
ادامه مطلب
هی می‌گم نه تو نباید به چیزی احساس تعلق یا مالکیت داشته باشی و بلاه‌بلاه‌بلاه؛ بعد چک‌نویسامو از دو-سه سال پیش هنوز نگه داشتم و دلم نمیاد بندازمشون دور. :| 
پ.ن. یکی تو اینستا فالوم کرد؛ استوری‌ش رو رفتم دیدم؛ ... چه‌قد یهو زندگی بی‌معنی می‌شه آخه. آخه اصلا ... نمی‌دونم. روحش در آرامش باشه.
پ.ن. چه‌قد دوست دارم آخر اسفند رو.
پ.ن. Colder Heavens - Blanco White
پ.ن. ۱۱:۱۱
Sometimes I get the feeling I’m lost ...
به زودی پخش خواهد شد

چهارشنبه 12 تیر ماه ساعت 9 شب
منتظر یه کار شنیدنی از سحر به نام حیف
 بصورت انحصاری در موزیک شو باشید. حتما از شنیدن این آهنگ لذت خواهد برد.
Sahar's New Song "Heif" Coming Soon
Be the first to listen to Sahar's new song "Heif" soon on Wednesday, July 3rd exclusively on Music Show!
.Soon I'll be 18 years old and all I feel is sadness
ناراحتم که دیگه بچه محسوب نمیشم، ناراحتم که دیگه خیلی از تفریحات کودکانه رو نمیتونم تجربه کنم، ناراحتم از دغدغه های جدیدی که قراره منو ببلعند.
26 اسفند تنها اتفاق خوبی که قراره بیفته پخش فصل سومه سریال westworld عه...
I'm getting old, and this is sad
سریال کره ای مردی به نام خدا A Man Called Godبا بازی سونگ ایل گوک و هان چائه یونگ
نام فارسی : مردی به نام خدانام انگلیسی : A Man Called Godمحصول: 2010 کره جنوبی از شبکه MBCژانر: #اکشن | #عاشقانه | #جناییتاریخ پخش: 15 اسفند 1388- 06Mar 2010قسمت ها: 24نمره 7.0 در MDLمدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Song Il gook – Han Chae young – Kim Min jong – Han Go eun – Yoo In young
خلاصه داستان: چوی گانگ تا (Song Il gook) با خودش عهد می بندد که انتقام مرگ خانواده اش را بگیرد. او باور دارد که می تواند با استفاده
سریال کره ای مردی به نام خدا A Man Called God
با بازی سونگ ایل گوک و هان چائه یونگ
نام فارسی : مردی به نام خدانام انگلیسی : A Man Called Godمحصول: 2010 کره جنوبی از شبکه MBCژانر: #اکشن | #عاشقانه | #جناییتاریخ پخش: 15 اسفند 1388- 06Mar 2010قسمت ها: 24نمره 7.0 در MDLمدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Song Il gook – Han Chae young – Kim Min jong – Han Go eun – Yoo In young
خلاصه داستان: چوی گانگ تا (Song Il gook) با خودش عهد می بندد که انتقام مرگ خانواده اش را بگیرد. او باور دارد که می تواند با استفاده
خدایا ممنون که آخر ماه حالا درسته کمردرد هم شدم ولی بازم تونستم روزه بگیرم 
خدایا حس خوبی دارم 
اینکه کار مردم را انجام میدم و 
اینکه تو اون هوش را به من دادی تا من تننننننبل تو دانشگاه قبول شم و بعد استخدام شم و حالا درآمدی داشته باشم و برای خودم برو بیایی
خدایا من همکارمو نرسوندم 
لطف توئه که سرکار میرم و ماشین خریدم 

خدایا عید فطر همیشه یه رنگ و بوی دیگه ای داره 
حس عیدش از همه ی عیدها بیشتره 
پس واقعا تویی که بالهای محبتت رو باز کردی حتما
I was drowning in the ocean and then you came around. I saw you from under the water. I wanted to reach you and I did and then, we kissed. It happened again and again...and everytime the water became red, more and more...
You and your red lips, your hair and the way you smile, was a legend I couldn’t believe! I was drugged and I was dying... maybe you were drowning me! 
Then you start spinning around me. I was confused, hypnotized... you were still smiling! The voice in my head were saying: “I know I’m not the center of the universe but ypu keep spinning around me just the same...!” And I could also hear you calling me “baby”... 
and then, you smiled again and saved me from drowning! You were with me in the water then. It was a legend and the water was completely violet. A wo
سلام دوستان گل
امیدوارم که شما طرفدار اهنگ هیپ هاپ باشید و از اهنگ هایی که من با استادم میسازم، لذت کافی رو برده باشید.این یکی از اهنگ های هیپ هاپ منه که دو دقیقه اس و امیدوارم لذت ببرید.
لطفا با نظر بگید دوست داشتید؟اهنگ بعدی چجوری باشه؟
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود ق
در فضایی سوت و کور تارکی نشسته و در فکر بدبختی های خود غرق شده ام. به اتفاقاتی که قرار است در آینده بیفتد همچون یک بدبخت واقعی خیره شده ام. 
 The moon song که از فیلم Her به یادم مانده را زمزمه میکنم. با پلک هایم دریای ایجاد شده در چشمانم را موج آلود میکنم. سونامی اشک به گونه هایم حمله میکند. البته جملات اخیر بس اغراق آمیز بود. چون روی هم رفته به زور دو قطره اشک ریختم.
دلم تنگ شده.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل ه
دانلود آهنگ شاد برای ساخت کلیپ
دانلود آهنگ برای ساخت کلیپ عروسی
Download Happy Song To Make Clip

در این پست از دانلود آهنگ شاد برای شما دانلود آهنگ شاد ساخت کلیپ را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین
دانلود آهنگ شاد برای ساخت کلیپ / دانلود آهنگ برای ساخت کلیپ عروسی / اهنگ کلیپ عاشقانه
دانلود رایگان کامل فیلم بهشت گمشده 1398 اثری از حمید سلیمیان, دانلود رایگانفیلم بهشت گمشده با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی HD 720p, دانلود رایگان فیلم بهشت گمشده سینمایی ایرانی جدید 1080p بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه رایگان

ادامه مطلب
جمله‌ای که مردها از شنیدن‌شان بیزارند

۰
اشتراک‌گذاری

فرض کنید همسرتان با پیش‌بند در حال شست‌وشوی ظروف است؛ شما به او می‌گویید که در این حالت چقدر بامزه به نظر می‌رسد. احتمالا پیش خودتان فکر می‌کنید با چنین اظهارنظری او را خوشحال می‌کنید، اما برداشت و تعبیر مردان از چنین تعاریفی معمولا خلاف آن چیزی است که فکر می‌کنید. این مطلب را به بررسی همین سوءتفاهم‌ها در زندگی زناشویی اختصاص داده‌ایم: شما را با اظهارنظرها و تعارفاتی آشنا خو
نام آهنگ های محسن ابراهیم زاده

آهنگ

#
نام آهنگ
پخش کننده
لینک دانلود

1
علاقه محسوس

دانلود

2
پروانه وار

دانلود

3
دوره کردم

دانلود

4
وابستگی

دانلود

5
یکی یدونه

دانلود

6
من و تو

دانلود

7
گل پونه

دانلود

8
سیم آخر

دانلود

9
بیقرارم

دانلود

10
عاشق شدن

دانلود

11
دونه دونه

دانلود

12
شبگردی

دانلود

13
فاصله

دانلود

14
خانومی

دانلود

15
مرحم جان

دانلود

16
میدونی

دانلود

17
امشب

دانلود

18
چی شد

دانلود

19
بهونه پره

دانلود

20
هنوزم
به نام خداوند
سلام دوستان گل
امیدوارم که شما طرفدار اهنگ هیپ هاپ باشید و از اهنگ هایی که من با استادم میسازم، لذت کافی رو برده باشید.این یکی از اهنگ های هیپ هاپ منه که دو دقیقه اس و امیدوارم لذت ببرید.
لطفا با نظر بگید دوست داشتید؟اهنگ بعدی چجوری باشه؟
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان تو
گِندُک

مدت زمان: 6 دقیقه 18 ثانیه
دانلود تمام آهنگ های سریال دل از شهاب مظفری و رضا بهرام و محمد علیزاده
دانلود مستقیم و رایگان همه آهنگ های پخش شده در تیتراژ آغاز پایان و وسط سریال جدید منوچهر هادی به نام دل
آهنگسازی این سریال بر عهده بابک زرین می باشد

ادامه مطلب
دانلود آهنگ شاد چه حالیه تو آغوشت
دانلود آهنگ محو نگات میشم دستام می‌گیری میگی بمون پیشم
Download Happy Song Che Halie

در این پست برای شما دانلود آهنگ چه حالیه را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین
دانلود آهنگ شاد چه حالیه تو آغوشت / دانلود آهنگ محو نگات میشم دستام می‌گیری میگی بمون پیشم
 دانلود آهنگ مسیخ  از شاهین نجفی
New Song Shahin Najafi Masikh
 دانلود آهنگ جدید شاهین نجفی به نام مسیخ
 دانلود آهنگ مسیخ از شاهین نجفی,مسیخ از شاهین نجفی,دانلود آهنگ جدید شاهین نجفی به نام مسیخ,Masikh Shahin Najafi,shahin Najafi Masikh,اهنگ شاهین نجفی مسیخ,دانلود موزیک ویدیو مسیخ از شاهین نجفی,
مسیخ از شاهین نجفی, New Song Shahin Najafi Masikh,معنی کلمه مسیخ, متن آهنگ مسیخ, دانلود متن آهنگ مسیخ شاهین نجفی, متن آهنگ مسیخ از شاهین نجفی,مسیخ شاهین نجفی,Shahin Najafi Masikh,Masikh,متن آهنگ مسیخ,متن آ
دانلود آهنگ شاد(جدید / قدیمی / رقص / ماشین / گلچین / خواننده های معروف / یکجا) با کیفیت فوق العاده بهمراه پخش آنلاین از وب سایت رز موزیک.
ما در این مجموعه سعی کردیم گلچینی MP3 از آهنگ های شاد رو قرار بدیم که امیدواریم مورد رضایت شما قرار گیرد.
این مجموعه همیشه آپدیت خواهد شد همچنین از بخش آهنگ شاد بازدید کنید.
این مجموعه کاملا مجاز بوده و تابع قوانین کشور عزیزمان است.

دانلود آهنگ شاد
3 تمرین جذب پول و ثروت با قانون جذب
در این مطلب چند تمرین قانون جذب برای جذب ثروت و پول را معرفی می کنم که برای خودم نتایج خوبی داشته است که البته با حاساس خوب انجام شون دادم و کلید اثر بخشی شون هم همین حس خوب داشتنه !

ادامه مطلب
برای ایجاد یک عشق واقعی ، مهم است که به یک سطح عمیق تر بروید و به یک نسخه شادتر از خود تبدیل شوید.
هیچ کس به اندازه کسی که زندگی پرشور را پشت سر می گذارد ،  و جذاب نیست ، قلب او را دنبال می کند و می داند چگونه خود را خوشحال کند. در اینجا هفت نکته در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک  جذب عشق واقعی در زندگی شما آورده شده است.
ادامه مطلب
light up a cigarette put on your head set make it at high level then play a heavy methal and enjoy the maddness. close your eyes feel the battle starts the straight pounches hits your noise the you shake like a missed dancer tears findig the way of the eye corner more blind you are you are on your own feet challenging you see nothing but feeling the battle  that starts ringing bells screamers aroun you need focous and focous you get far while they come near no pla fist between that myth you hear a voice a frequnce makes you calm you just  get to run harder  up stop the brain cod and enjoy dinner....than ever just it stsrts again 
شنیدم میگن:وقتی زمستون میاد، بهتره کلاه بذاری سر خاطراتی که یخ زدن...یا دستاتم بذاری تو جیبت..درست لحظه ای که  تو اون سرما،احتیاج به دو تا دست گرم داشتی...اینطوری شاید یادت بیاد لحظه هایی رو که دستات مهمون جیبات بود...!!!
دانلود آهنگ انقدر دور شدی و مغرور شدی
دانلود آهنگ ملایم شادمهر عقیلی دور شدی
Download Song Shadmehr Aghili Door Shodi

در این پست از دانلود آهنگ ملایم برای شما آهنگ دور شدی را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
دانلود آهنگ انقدر دور شدی و مغرور شدی / دانلود آهنگ ملایم شادمهر عقیلی دور شدی
دانلود آهنگ رضا بهرام عادلانه نیست
در این ساعت شنونده ترانه جدید خواننده معروف رضا بهرام بنام عادلانه نیست از رسانه آپ موزیک باشید
آهنگسازی : بابک زرین / شعر : محمدرضا یار / تنظبم کننده : بهتاش زرین
Exclusive Song: Reza Bahram | Adelane Nist With Text And Direct Links In 

دانلود آهنگ با کیفیت عالی (320)

دانلود آهنگ با کیفیت خوب (128)
بدون هیچ شکی سریال «lost» یکی از جذاب ترین سریال های 20 سال اخر بود. سریالی که چیز های جالب و عجیب کم نداشت مثل خرس قطبی در جزیره استوایی!یا پروژه ابتکار دارما .سریالی که به حالت معماگونه و اسرار امیزی بسیار عالی بود از « others» در یکی دو فصل اول گرفته تا سفر در زمان تو دو سه فصل اخر. شاید فصل هایه اخر به مذاق خیلی ها خوش نیامد اما حتی اگر از این حالت اسرار امیز سریال کسانی متنفر باشند نمی توانند انکار کنند که این سریال دارایه شخصیت هایی بسیار عمیق پی
Have you experienced those vacations that you’ll remember forever? They leave a sweet memory in our minds or a visible trace on our personality. We might think about them for days after our journey. Sometimes, traveling can shift our lifestyles. We want to organize Iran tours that will do all those things for you!On our tours to Iran, we’ll take you to all the essential places, hidden gems, and bring forth a diverse ray of activities that connect with your personality. However, we don’t think that’s enough. We want you to touch what’s under the skin of this land and feel the atmosphere with all your heart. Our Iran tours are intended to bring forward an experience so precious that you won’t have any other way to gain what you get from your Iran tour package. We want you to hear
دانلود آهنگ علی لهراسبی و محمد لطفی نفس جان
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * نفس جان * با صدای زیبای هنرمندان محبوب و مشهور , علی لهراسبی و محمد لطفی باشید.
دانلود آهنگ علی لهراسبی و محمد لطفی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ali Lohrasbi & Mohammad Lotfi called Nafas Jan With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ علی لهراسبی و محمد لطفی نفس جان
نفس جان ای دردم و درمان تو که شیرین تری از جان من دلداده مرنجان
I forgot my name... 
I totally lose my self 
I don't know who i am right now 
But they keep me alive 
Yes im still alive... 
My heart still beating
But.. 
Its not me enymore
I want my self back
I remember me as a girl... 
She has always has big big dreams 
She was everything to me
I lost  her
And i can't find her enymore... 
What do they don to me? 
I'm just wondering around and find some ponints.... 
But im sure 
Its not me... 
Me was different... 
They don't let me to have her enymore 
But im scared without her 
Im scared... 
It's to cold
 there is no one around me 
They lucked me up 
Is it ok for interpol? 
Couse I'm feel something 
Something like they  don't have the right to do that but they do it enyway and no one say anything 
No ones here to help me
Pain is
وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است…
بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان، تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است. تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.

ادامه مطلب

Do you remember those times when I wrote about how I want X to want me, how I wanted him to feel like he needed me? Well, maybe that day finally came along. It has been only a few hours maybe that I’m swirling in the thought of the things we said. I always bring the idea of being a bad girl with X. I can easily do it because I know X never lets Xself  to act on it. But tonight was different. I felt something that I had never felt before. I felt hot burning desire. It must’ve been so for X to allow Xself to say those things. I had never received such powerful words from X. I had a dream last night. X and I were sitting on the couch by the kitchen door in the old house. The children were playing on the ground. X looked into my eyes not noticing the looks of the children. X felt my arm a
اول میخواستم که یه توضیح مختصر و نقد راجع بهش بنویسم. اما دیدم اصلا عظمت این سریال قابل وصف نیست.به جرئت میتونم بگم بهترین سریالیه که دیدم . حتما ببینیدش! با فکر باز ببینین! فقط برای سرگرمی نبینین!اونوقت متوجه میشین چقدرررر حرف برای گفتن داره! 
به زودی
تیزر اضافه شد
عنوان : میخوام آهنگتو بشنومژانر : موزیکال – رمانتیک – کمدی – معماییکارگردان : Lee Jung Miنویسنده : Kim Min Jooشبکه : KBS2تعداد قسمت ها : 32تاریخ پخش : Aug 5, 2019 – Sep 24, 2019روزهای پخش : دوشنبه و سه شنبه محصول : کره ی جنوبیزیرنویس : فارسیجایگزین : Perfume
بازیگران :
Yun Woo Jin Kim Se Jung Song Jae Rim Park Ji Yeon
خلاصه داستان :
هونگ یی یونگ (Kim Se-Jeong) جوان ساده ایست که شاهد یک قتل بوده اما روز حادثه را به یاد نمی آورد و از بی خوابی رنج میبرد. او هم چنان که به دنبال

(1) His gloom was now compounded by the failing mark on his geometry now.
(gloom): a feeling of great sadness and lack of hope
 - (Example) a time of high unemployment and economic gloom
(2) The annals of sports are replete with the names of great black athletes.
(3) One of the great paradoxes of American life is that through minority groups have suffered injustices, nowhere in the world have so many varied groups lived together so harmoniously.
(4) A tinge of garlic is all that's necessary for most recipes.
(5) A cruel king would not allow the prince to enter his realm restricting him to the forest, which abounded with wild animals.

https://worldcosplay.net/member/833736
http://r0i.qrz.ru/forum/topic.php?forum=1&topic=5395&postid=1568217674#1568217674
http://myfolio.com/saraaaa
http://blog.mohe.gov.my/2012/11/karnival-sepak-takraw-kebangsaan-kpt.html?showComment=1568218957737#c5573810602242738467
http://kalendarium.hip-hop.pl/taco-hemingway-wosk-epka-za-free/#comment-322284
http://webs.ucm.es/BUCM/blogs/blogquimica/2881.php?zm=3#.XXkh6ygzbGg
https://www.triadfs.org/triad-family-services-blog/posts/refusing-to-hear-same-sex-adoption-cases-is-against-the-law
https://seekingalpha.com/user/50649391/comments
https://www.instructables.com/member/saraa45454/?cb=1568221484
https://catchthemes.com/support-forum/users/saraaaa12121/

اتفاقات با سرعت زیاد رخ میدن و هیچ کاری از دستم بر نمیاد....
از دیشب ناراحتم که یک نفر که خیلی دوستش دارم از من دلخوره، اگر چه خیلی ناراحت بودم که قرار نازی بره و هیچ زمان
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
(1) His gloom was now compounded by the failing mark on his geometry now.
(gloom): a feeling of great sadness and lack of hope
 - (Example) a time of high unemployment and economic gloom
(2) The annals of sports are replete with the names of great black athletes.
(3) One of the great paradoxes of American life is that through minority groups have suffered injustices, nowhere in the world have so many varied groups lived together so harmoniously.
(4) A tinge of garlic is all that's necessary for most recipes.
(5) A cruel king would not allow the prince to enter his realm restricting him to the forest, which abounded with wild animals.

Bahman made the teaser of the song before releasing Etefaghe Khoob's song
Date of making teaser96/12/20
.
وقتی وارد دنیای یه زبان جدید میشم یه چیزی برام خیلی جذابه. اسم ها.
اسم هایی که هیچ پیش زمینه ای درموردشون ندارم. نمیدونم قدیمی ان یا جدید. نمیدونم محبوبن یا نه. نمیدونم آیا قشر خاصی از جامعه بیشتر تمایل به انتخابشون برای بچه هاشون دارن یا نه. و همه ی این ندونستن ها بهم فرصت میده که فارغ از هرچیزی، به طنینی که توی گوشم میپیچه توجه کنم. بدون اینکه بدونم "متیو" نقش اسفندیار رو توی فارسی داره یا علیرضا، چیزی معادل مجیده یا شروین، دوسش دارم.  بدون ای
I wish i could see you in my dreams... 
Unclear... 
Feel you 
Fast.... 
Hear you one more time 
One more time 
I wish to remember you for new year and every other years. 

I don't want to forget you 
Just live in my heart forever 
I'll keep the doors close in case... 

Arthur Fleck: You don't listen, do you? I don't think you ever really hear me. You just ask the same questions every week. "How's your job?" "Are you having any negative thoughts?" All I have are negative thoughts.

جوکرها محصول بی‌توجّهی، بی‌هنری، بی‌صبری، بی‌عاطفگی و بی‌شعوری ما هستند. مراقب جوکرهایی که با گفتار و رفتار هر روزه خومان می‌سازیم باشیم!

پ.ن. رونوشت، به همه معلّم‌های عزیز!
دانلود ریمیکس جدید ایوان باند زیبای من
Download New Remix Evan Band Zibaye Man
ریمیکس جدید ایوان بند بنام زیبای من
جانم به لب آمد عجب صبری تو داری من که مردم پیراهنم را پاره کن من بویی از یوسف نبردم
امشب کلید خانه را دیوانه را دستت سپردم …

ادامه مطلب

گمشده در ترجمه
فیلم دوست داشتنی بود یعنی فیلم، حال و هوای زندگی حال حاضر آدم ها داشت علی الخصوص خودم. اصلا اکشن نداشت و بازی بیل مری (در نقش باب) هم فوق العاده بود یعنی آدمْ کرختی و بی حوصلگی را در چهره بیل تشخیص می داد و حتی با آن همذات پنداری می کرد. باب و شارلوت زندگی مرفهی دارند و وقتی که در ژاپن هستند در بهترین هتل به سر می برند. البته هر دو آن ها برای پول در آوردن به ژاپن آمدند. یک جورایی با اینکه وضع خوبی دارند، حال خوبی ندارند چراکه دارن
 دانلود آهنگ مسیخ  از شاهین نجفی
New Song Shahin Najafi Masikh
 دانلود آهنگ جدید شاهین نجفی به نام مسیخ
 دانلود آهنگ مسیخ از شاهین نجفی,مسیخ از شاهین نجفی,دانلود آهنگ جدید شاهین نجفی به نام مسیخ,Masikh Shahin Najafi,shahin Najafi Masikh,اهنگ شاهین نجفی مسیخ,دانلود موزیک ویدیو مسیخ از شاهین نجفی,
مسیخ از شاهین نجفی, New Song Shahin Najafi Masikh,معنی کلمه مسیخ, متن آهنگ مسیخ, دانلود متن آهنگ مسیخ شاهین نجفی, متن آهنگ مسیخ از شاهین نجفی,مسیخ شاهین نجفی,Shahin Najafi Masikh,Masikh,متن آهنگ مسیخ,متن آ
نام پرده نما: Inside the Manson Cult: The Lost Tapes 2018
ژانر:Documentary
کارگردان :
نویسنده :
بازیگران :

فیلم نامه :
تدوین :
آهنگساز:
فیلمبرداری :
اطلاعات بیشتر پرده نما :IMDB و WIKI و rottentomatoes
کشور تولید کننده:
تاریخ انتشار :
زبان پرده نما :اِنگلسی اَمریکن
کمپانی تولیدکننده :
بودجه :
میزان فروش :
کیفیت های تصویری :
کیفیت های صوتی :
مدت زمان: 
رده سنی :
خلاصه داستان:
*آیااین پرده نما ارزش دیدن را دارد؟؟؟ :87% بالای بالا

دانلود با کیفیت 720
دانلود با کیفیت 1080
دانلود آهنگ من اگه خدا بودم از ابی
آهنگ جدید و زیبای من اگه خدا بودم با صدای ابی از سایت به موزیک با لینک مستقیم
Download New Song By Ebi Called Man Ageh Khoda Boodam
دانلود آهنگ جدید ابی بنام من اگه خدا بودم با لینک مستقیم از سایت به موزیک
ابی آهنگ جدید من اگه خدا بودم
دانلود آهنگ من اگه خدا بودم از آلبوم حسرت پرواز با کیفیت اصلی به همراه پخش آنلاین
جهت دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب

دریافت

صبح همین‌که گوگل را باز کردم، چشمم خورد به زنبور عسلی که نشسته روی گلی زردرنگ و دارد شهدش را می‌مکد. گوگل یک عادت خوبی دارد. اینکه هربار به مناسبت روزهای مهم لوگوی سایتش
احتمال ورود بازی Horizon Zero Dawn به #کامپیوتردر حال حاضر سرویس PS Now از طریق رایانه‌های شخصی قابل دسترسی بوده و شاید شایعه‎‌ای که به تازگی منتشر شده به معنای همین دسترسی باشد و احتمالا در آینده‌ای نزدیک باید شاهد اجرای بازی‌های PS4 از طریق PS Now در کامپیوتر باشیم. اضافه شدن عناوینی مثل Horizon و The Lost Legacy به بازی یکی از برترین ابتکار‌های سونی در حوزه عناوین رایانه‌ای بوده است چرا که علاوه بر بالا رفتن آمار فروش این بازی باعث خریداری اشتراک سرویس PS Now
همیشه همه ی زخمامو خودم با  دستای خودم مرهم گذاشتم،تنهایی سرمو بالا گرفتم گریه کردم، به خودم برای اشتباهاتم دلداری دادم و از خودم معذرت خواستم،این معنی تنهابودن نیست،معنی خودت ساخته بودنه شاید. تو دلم با بقیه دعوا نکردم با خود گذشتم دعوا کردم خود گذشتمو برای تلاش بیشتر تشویق کردم و اشتباهات گذشته رو تو ذهن خودم قشنگشون کردم،مثل "مردی در تبعید ابدی"ما هممون بعضی وقتا خوشحالیم از ته دلمون بعضی وقتا دلگیریم توی تمام اوقاتمون و بعضی وقتا خست
دانلود آهنگ جدید سیامک عباسی ادامه بده
Download New Music Siamak Abbasi Edame Bede
آهنگ جدید سیامک عباسی بنام ادامه بده
دو فصله که با هم نفس میکشیم دو فصل از ی قرنی که میشناسمت
چه روز و شبایی که با هم گذشت چه حرفا که گفتی و گفتم بهت

ادامه مطلب
Hi, little sis. what's up?
Enjoying the so-called "holidays"?
As you probably know, I'm writing this text of mine, to congratulate my precious sister on her birthday :)
These couple of days, I've been thinking about what I should write, but, well, nothing thrilling came to mind. Guess I'll just pour out my thoughts, hoping it won't result in a mess :P
You know, whenever we visit Urmia, I always listen to a certain list of songs, so everytime I hear those songs, I'm reminded of you and our beautiful memories. Lately I've been listening to that certain list, times after times and it made me quite, ... happy :D
I think I've been truly lucky to have such a great time and I'm really thankful to you, the very person who let me enjoy such a wonderful childhood, and not only my childhood

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Series Swim